Výmena šperkov v iZlato.sk

 

Ak netrafíte veľkosť nič sa nedeje:)

 

Sme tu pre Vás a len u nás nájdete 8 NAJ:

 1. Výmena tovaru do 30 dní

  1. Šperk vložíte do plastovej obálky, ktorá je bežne na predaj na pošte. Na túto obálku napíšte adresu našej spoločnosti a odošlite najlepšie poisteným listom (nie na dobierku, neodporúčame ani balíkom, nakoľko balíky nám pošta nedoručuje, a teda sa predlží čas na riešenie vašej výmeny).

   Zásielka od Vás musí obsahovať nasledovné:
  2. Upozorňujeme o právach spotrebiteľa, podľa ktorého právo na odstúpenie od zmluvy uzatvorenej na diaľku nemá spotrebiteľ v prípade zmluvy, ktorej predmetom je neprefabrikovaná vec, teda tovar nami nedeklarovaný ako SKLADOM, alebo je vec vyrobená na základe špecifikácií spotrebiteľa, prípadne slúži na uspokojenie jeho individualizovaných potrieb. Príkladom takýchto vecí môžu byť prstene vyrobené na individuálnu objednávku veľkostí, taktiež personalizované výrobky (napr. pomocou gravírovania).

  3. iZlato.sk si vyhradzuje tiež právo na neschválenie výmeny šperku, ktorý javí známky viditeľného nosenia, značného povrchového opotrebenia alebo mechanického poškodenia.

 2. Bezpečný nákup

  SAEC - Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
  SSL certifikát - Stránky na ktorých vypĺňate osobne údaje sú zabezpečené SSL certifikátom a údaje ktoré vyplníte sú zašifrované.
 3. Ochranné známky

  iZlato je registrovaná ochranná známka a jej použitie je prísne zakázané. Ochranné značky, logá a servisné značky (kolektívne označované ako "Ochranné známky") zobrazené na stránke sú registrovanými a neregistrovanými značkami. Nič na tejto stránke by sa nemalo vykladať ako nepriame, zákonné, alebo iné udelenie akejkoľvek licencie alebo práva na používanie akejkoľvek ochrannej známky uvedené na stránke bez písomného súhlasu spoločnosti iZlato s.r.o. alebo tretej osoby, ktorá prípadne ochranné známky umiestnené na stránke vlastní. Použitie obchodných značiek na stránke alebo iného obsahu tejto stránky, s výnimkami uvedenými v Podmienkach použitia je prísne zakázané.
 4. Garancia najnižších cien

  Pokiaľ nájdete niekde výhodnejšiu cenu za identický zlatý šperk ako máme my, znížime cenu pod úroveň konkurencie a obdržíte ešte aj hodnotný darček.
 5. Najširší sortiment

  Nájdete u nás najviac zlatých šperkov na Slovenskom internete.
 6. Najrýchlejšie doručenie

  Naše sklady obsahujú takmer 99% ponúkaného sortimentu, ostatné sme schopní vyrobiť a následne aj doručiť k vám do 24 hodín.
 7. Najlacnejšie doručenie

  Pri akejkoľvek objednávke je v rámci Slovenska doručenie kuriérom na vami požadovanú adresu celkom zadarmo!
 8. Najviac informácií

  K dispozícii sú vám nielen kompletné informácie o danom šperku, kvalitné fotografie, možnosť poradiť sa priamo s predajcom cez chat alebo na bezplatnej telefonickej linke 0800 300 575, alebo sprievodca výberom šperkov, ale aj mailova poradňa, kde sa môžete obrátiť na našich zlatníckych odborníkov.

K výmene priložte VÝMENNÝ FORMULÁR ktorý si môžete stiahnúť tu.

Darčekové balenie zdarma Darčekové balenie zdarma