Model: DM004AS

Diamantová súprava 0,095 ct Victorian red Dot


Podrobnosti o produkte

Drahokamy: Briliant, Rubín, Materiál: Zlato 14K, Rýdzosť: 14 karátov, 585/1000, Určenie: pre ženy, Váha šperku: 2.75 gramov, Farba zlata: Biele zlato, Priemer: očka prívesku 2 mm, Šírka: náušníc 5 mm, Výška: prívesku 16 mm, Certifikovaný diamant: iZlato, Celková hmotnosť diamantov: 0.0950 (ct), Farba diamantov (min.): H, Čirosť diamantov (min.): SI1, Stav: Prepáčte šperk momentálne nie je skladom,

Victorian red Dot, je šperk z farebnej kolekcie Victorian s ktorou zažijete neopakovateľné chvíle šťastia. Diamanty vždy vyjadrujú mimoriadnosť a exkluzivitu. Súprava je vyrobená z bieleho 14 karátového zlata. Skladá sa z náušníc a prívesku. Rozmery diamantov sú 19 x 1,0 mm, rozmery rubínu 3 x 4 mm x 5 mm a celková hmotnosť je 0,095 ct, farba H a čistota SI. Šírka prívesku je 4 mm a jeho výška aj s očkom na retiazku je 16 mm, priemer očka je 2 mm. Šírka náušníc je 5 mm, výška je 15 mm, bezpečnosť zaručí zapínanie na anglický patent. K súprave prikladáme certifikát farby, čírosti a hmotnosti diamantov. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.

Otázky k produktu

K tomuto šperku ešte nikto nepoložil otázku. Buďte prvý.
Ak máte problém s odoslaním objednávky alebo nechcete vyplňovať formulár, zavolajte na našu bezplatnú linku na 0800 300 575. Všetko vyplníme za vás. Urobte si teda objednávku cez telefón!

Pri objednávke cez telefón od vás budeme potrebovať tieto informácie:

 1. Kód modelu ( nachádza sa vedľa fotografie šperku v pravo)
 2. Kompletná adresa doručenia kam príde šperk.
 3. Číslo telefónu kam bude kurier volať pri doručovaní a kam príde tiež potvrdzujúca SMS správa.
 4. Spôsob dopravy, ktorý Vám vyhovuje ( Poštou alebo kurierom DPD / UPS)
 5. Spôsob balenia jednoduché ochranné SIMPLE,(ktoré je zadarmo) alebo (za poplatok) darčekové balenie LUXUS.
 6. Spôsob úhrady pri telefonickej objednávke je možný len týmito dvomi spôsobmi:
  • Prevodom
  • Dobierka
  • (pri on-line objednávke je samozrejme možné platiť aj kartou, online banking by trustpay a cez paypal)
 7. Emailová adresa, na ktorú bude poslané potvrdenie prijatia a odoslania objednávky. (treba ju vyhláskovať kôli správnosti)

Potom operátorka vytvorí túto objednávku v našom systéme a Vám príde potvrdzujúci mail ak ste ho zadali. Ak nie príde Vám len SMS správa.