Zlaté náhrdelníky

  • Cena

  • Váha

  • Pridané

  • tabuľka dlaždice Zobrazenie

  • 1 2 3
DOPRAVA ZADARMO 100% garancia bezstarostnej výmeny šperku až 30 dní
OBRÁZOK NÁZOV A POPIS TOVARU VARIANTY CENA
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Mermaid 1
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Mermaid 1

Túto nádhernú šnúru z perál MERMAID 1 tvoria kultivované japonské riečne perly Biwa. Perly sú dobrej kvality, bielej farby s vanilkovým nádychom so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, guľatého a pologuľatého tvaru s priemerom 7 - 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke, pre krajší vzhľad. Šnúra z perál Biwa MERMAID 1 vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE105

99 €
2 720 Kč
Jedinečná šnúra z tmavých perál Biwa - Mermaid 2
Jedinečná šnúra z tmavých perál Biwa - Mermaid 2

Túto nádhernú šnúru z tmavých perál MERMAID 2 tvoria kultivované japonské riečne perly Biwa. Perly sú dobrej kvality, krásnej tmavomodrej dúhovej farby so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, guľatého a pologuľatého tvaru s priemerom 7 - 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke, pre krajší vzhľad. Šnúra z tmavých perál Biwa MERMAID 2 vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE107

99 €
2 720 Kč
Zlatý náhrdelník s anjelom
Zlatý náhrdelník s anjelom

Nádherný a ochranný darček sa môže stať z tohto anjelského náhrdelníka zo žltého 14 karátového zlata. Náhrdelník sa skladá z retiazky vzoru cable chain dekorovanej príveskom v tvare anjelika. Šírka anjelika je 10 mm, dĺžka aj s očkom na zavesenie je 15 mm, priemer očka prívesku je 3 mm. Dĺžku náhrdelníka si vyberte z dostupných ponúkaných rozmerov. Použité je bezpečné zapínanie na perový krúžok.
Kód: IZ8613

420
400
99 €
2 720 Kč
Zlatý náhrdelník s bielym anjelom
Zlatý náhrdelník s bielym anjelom

Nádherný a ochranný darček sa môže stať z tohto anjelského náhrdelníka z bieleho 14 karátového zlata. Náhrdelník sa skladá z retiazky vzoru cable chain dekorovanej príveskom v tvare anjelika. Šírka anjelika je 10 mm, dĺžka aj s očkom na zavesenie je 15 mm, priemer očka prívesku je 3 mm. Dĺžku náhrdelníka si vyberte z dostupných ponúkaných rozmerov. Použité je bezpečné zapínanie na perový krúžok.
Kód: IZ8613A

420
400
99 €
2 720 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Jabĺčko
Zlatý dámsky náhrdelník Jabĺčko

Náhrdelník Jabĺčko pôsobí mladistvo elegantne, a veľmi jemne. Je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku cable chain je dlhá 420 mm. Použité zapínanie retiazky je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Jabĺčko je s povrchopou úpravou s vysokým leskom šírka je 9 mm a výška 11 mm. Nakupujte za výhodné ceny pohodlnene z vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6369

420
99 €
2 720 Kč
Zlatý náhrdelník Glossy Heart
Zlatý náhrdelník Glossy Heart

Žiarivý náhrdelník Glossy Heart je ideálnym darčekom z čistej lásky. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná očarujúcim srdiečkom s bielymi zirkónmi. Náhrdelník bol vytvorený zo 14 karátového žltého zlata. Bezpečnosť zaistí použitý perový krúžok. Šírka srdiečka je 9 mm a výška je 9 mm. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov.
Kód: IZ8614

420
400
99 €
2 720 Kč
Zlatý náhrdelník Glossy Heart white
Zlatý náhrdelník Glossy Heart white

Žiarivý náhrdelník Glossy Heart white je ideálnym darčekom z čistej lásky. Náhrdelník bol vytvorený zo 14 karátového bieleho zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná očarujúcim srdiečkom s čírymi zirkónmi. Šírka srdiečka je 9 mm a výška je 9 mm. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Bezpečnosť zaistí použitý perový krúžok.
Kód: IZ8614A

400
109 €
2 995 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Lea
Zlatý náhrdelník s kamienkami Lea

Lea je romantický, úžasný šperk, ktorý si zamilujete na prvý pohľad je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná guličkami v línií s farebnými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka guličiek je 10 mm, hrúbka je 3 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6361

420
119 €
3 269 Kč
Zlatý náhrdelník nota
Zlatý náhrdelník nota

Náhrdelník vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, z kolekcie VIP Star bude rafinovaným doplnkom. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain, dekorovaná ozdobou v podobe husľového kľúča. Výška ozdoby je 21 mm a šírka je 7 mm. Použité je zapínanie na perový krúžok. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8184

450
119 €
3 269 Kč
Zlatý náhrdelník s krížikom
Zlatý náhrdelník s krížikom

Kríž je najuniverzálnejší z jednoduchých symbolických znakov a tiež hlavným symbolom ochrany. Šperk ktorý je stále in! Dámsky náhrdelník s krížikom je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka dekorovaná v strede lesklým krížikom. Šírka krížika je 10 mm a jeho dĺžka je 22 mm, obvod je 450 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: IZ7110

119 €
3 269 Kč
Zlatý náhrdelník s motýľom
Zlatý náhrdelník s motýľom

Jemný a ženský náhrdelník, ktorý Vás rozžiarí. Je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare motýľa. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka prívesku je 14 mm, dĺžka prívesku 12 mm. Zapínanie je na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7655

420
450
119 €
3 269 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Lucky 1
Zlatý dámsky náhrdelník Lucky 1

Môžete prežiť šťastný každý jeden deň. S náhrdelníkom z kolekcie Lucky v tvare štvorlístka, ktorý je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžka náhrdelníka je 420 mm, priemer ozdoby je 14 mm. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7108

119 €
3 269 Kč
Perlový náhrdelník Celeste 3
Perlový náhrdelník Celeste 3

Luxus, ktorý je stvorený pre kráľovnú večera, plný dokonalosti a detailu. Čarovná kompozícia perál v sebe ukrýva bezchybný lesk. Perlový náhrdelník Celeste 3 pozostáva z výnimočných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly majú ľadovo-šampanskú farbu so zamatovo hladkým povrchom. Vhodný k formálnym aj neformálnym príležitostiam. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom 4 mm a obvodom náhrdelníka 450 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi elegantnej zlatej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Nech je každý deň, výnimočným dňom. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE136

129 €
3 544 Kč
Zlatý náhrdelník rebelka Skull 2
Zlatý náhrdelník rebelka Skull 2

Náhrdelník Rebelka Skull 2 vytvára jedinečný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare lebky. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka lebky je 10 mm a jej výška je 15 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6465

420
450
129 €
3 544 Kč
Zlatý náhrdelník s príveskom Lucky
Zlatý náhrdelník s príveskom Lucky

Lucky- majte šťastie stále zo sebou. Dámsky náhrdelník v tvare štvorlístka je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžka náhrdelníka je 450 mm, priemer ozdoby je 12 mm. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7107

129 €
3 544 Kč
Zlatý náhrdelník V.I.P. hviezd Puzzle
Zlatý náhrdelník V.I.P. hviezd Puzzle

Hravý a dizajnový kúsok, ktorý Vám rozžiari deň. Dámsky náhrdelník je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare puzzle s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka prívesku je 12 mm, dĺžka prívesku 16 mm. Zapínanie je na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7654

420
450
129 €
3 544 Kč
Náhrdelník perníček
Náhrdelník perníček

Náhrdelník vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, z kolekcie VIP Star bude nepriehľadnuteľným doplnkom. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain, dekorovaný rozprávkovou postavičkou- perníček. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Výška ozdoby je 13 mm a šírka je 9 mm. Použité je zapínanie na perový krúžok. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8183

450
129 €
3 544 Kč
Zlatý náhrdelník s krížikom
Zlatý náhrdelník s krížikom

Náhrdelník s elegantným krížikom je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka vzoru cable chain. Zapínanie je na bezpečný perový krúžok. Šírka krížika je 30 mm, výška je 13 mm, veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8147

420
129 €
3 544 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Angel
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Angel

Anjel, ktorý svojím tvarovaním zaujme už na prvý pohľad bude ozdobou, ktorá Vás bude chrániť. Náhrdelník je vytvorený zo 14 karátového žltého zlata. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain a jedinečný anjelik strážny, ktorého krídla sú zdobené kvalitnými zirkónmi. Bezpečné zapínanie spĺňa použitý pérový krúžok. Výška anjela je 10 mm a šírka 10 mm. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Nakupujte priamo od výrobcu iZlato factory z pohodlia Vášho domova.
Kód: IZ7999

450
129 €
3 544 Kč
Zlatý náhrdelník kladka
Zlatý náhrdelník kladka

Náhrdelník z kolekcie VIP Star s kladkou lásky bude romantickým doplnkom. Vyrobený je zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka vzoru cable chain s príveskom kladky v tvare srdiečka. Šírka a výška prívesku je 10 mm, použité je zapínanie na perový krúžok. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8185

450
129 €
3 544 Kč
Zlatý náhrdelník Infinity gold
Zlatý náhrdelník Infinity gold

Jedinečný šperk je náhrdelník z kolekcie Infitinity je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Ležatá osmička- symbol nekonečna, predstavuje jedinečné spojenie v dokonalú jednotu a harmóniu. Náhrdeník tvorí retiazka cable chain s bezpečným zapínaním na pérovy krúžok. Dĺžka náhrdelníka je 420 mm, šírka ozdoby nekonečna je 12 mm a jeho výška je 4 mm. Nakupujte v nás ponúkame výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ7954

420
139 €
3 819 Kč
Zlatý náhrdelník s krížikom
Zlatý náhrdelník s krížikom

Kríž je najuniverzálnejší z jednoduchých symbolických znakov a tiež hlavným symbolom ochrany. Dámsky náhrdelník s krížikom je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka vzoru Cable chain dekorovaná v strede lesklým krížikom. Šírka krížika je 10 mm a jeho dĺžka je 25 mm, obvod je 450 mm. Použité zapínanie je bezpečné na perový krúžok. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ7110A

450
139 €
3 819 Kč
Zlatý náhrdelník krížik
Zlatý náhrdelník krížik

Kríž je najuniverzálnejší z jednoduchých symbolických znakov a tiež hlavným symbolom ochrany. Dámsky náhrdelník s krížikom je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka Cable chain dekorovaná v strede a po boku dvomi lesklými krížikmi. Šírka krížika je 17 mm a jeho dĺžka je 22 mm, obvod je 450 mm. Použité zapínanie je na perový krúžok. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8075

450
139 €
3 819 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 1
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 1

Retiazka s príveskom Náhrdelník hviezd Circle 1kruh je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 15 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5428

400
420
139 €
3 819 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Infinity 4
Zlatý dámsky náhrdelník Infinity 4

Moderný šperk s zaujímavým dizajnom pre štýlove typy žien. Náhrdelník z kolekcie Infitinity je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Ležatá osmička- symbol nekonečna, predstavuje spojenie v dokonalú jednotu a harmóniu. Dĺžka náhrdelníka je 450 mm, šírka ozdoby nekonečna je 6 mm a jeho výška je 7 mm. Náhrdeník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérovy krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7109

139 €
3 819 Kč
Zlatý náhrdelník štvorlístok
Zlatý náhrdelník štvorlístok

Lucky- majte šťastie stále zo sebou. Náhrdelník s príveskom v tvare štvorlístka je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžka náhrdelníka je 450 mm, priemer ozdoby je 13 mm. Náhrdelník z kolekcie VIP star tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérový krúžok. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8186

450
139 €
3 819 Kč
Zlatý náhrdelník so šabľou a zirkónmi
Zlatý náhrdelník so šabľou a zirkónmi

Veľmi pekný zlatý náhrdelník so šabľou a zirkónmi je vyrobený zo žltého 14 karátového vysoko lesklého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka z klasických oválnych očiek a prívesok v tvare tureckej šable, ktorá je dekorovaná devätnástimi žiarivými kvalitne osadenými zirkónmi. Zirkón je nazývaný aj mladším súrodencom diamantu. Očarúva vznešeným vzhľadom a je dokonalou oslavou krásy a elegancie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka šable je 6 mm a jej výška je 25 mm. Použitý je pérový krúžok vďaka čomu sa šperk nosí príjemne a má spoľahlivé zapínanie. Cena pod obrázkom je za komplet prívesok s retiazkou. Zlatý náhrdelník so šabľou a zirkónmi je vhodný na bežné nosenie ako aj do spoločnosti, odporúčame ako darček k mnohým príležitostiam. Nakupujte šperky u nás a pridajte sa k mnohým našim spokojným zákazníkom.
Kód: KONE247

139 €
3 819 Kč
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla

Anjelské krídla Vám dodajú štýl a eleganciu, budu vašou žiarivou ozdobou v spoločnosti aj vo všedný deň. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata. Tvorí ich retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjelských krídel, ktoré sú po celom obvode zdobené trblietavými zirkónmi. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka anjelských krídel je 20 mm a ich dĺžka je 8 mm. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6478

420
149 €
4 093 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2

Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2 kruh je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 10 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5429

400
420
450
149 €
4 093 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3

Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3 e vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 10 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5431

420
149 €
4 093 Kč
Zlatá retiaska s príveskom Ring
Zlatá retiaska s príveskom Ring

Ring, úchvatné tvarovanie, kde sa dokonale vyníma zmysel pre detail a nežnosť. Jej línie čakajú na majiteľku, ktorá si bude ceniť jej výnimočnosť a s radosťou ju bude nosiť. Vyrobená je zo 14 karátového ružového zlata. Tvorí ju retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare prsteňa, ktorý je doplnený žiarivým zirkónom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka ozdoby je 10 mm a jej výška je 13 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6332

450
149 €
4 093 Kč
Náhrdelník medailón dieťa
Náhrdelník medailón dieťa

Náhrdelník vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, z kolekcie VIP Star bude nepriehľadnuteľným doplnkom. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain, dekorovaná medailónom s detskou nožičkou. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Šírka ozdoby je 18 mm. Použité je zapínanie na perový krúžok. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8182

450
149 €
4 093 Kč
Retiazka s príveskom Ballet dancer pink
Retiazka s príveskom Ballet dancer pink

Zlatá dámska retiazka s príveskom v motíve Ballet dancer primma ballerína vyrobená z ružového 14 karátového zlata. Dĺžka retiazky z bieleho 14 karátového zlata je 420 mm,šírka balleríny je 12 mm, výška 26 mm. Prívesok je vykladaný zirkónmi teraz za super cenu komplet retiazka + prívesok, retiazka s príveskom je vhodná ako pútavý a nádherný darček z našej najnovšej kolekcie. Garantujeme najnižšiu cenu na trhu priamo od výrobcu...
Kód: IZ3343

420
159 €
4 368 Kč
Zlatý náhrdelník podkova
Zlatý náhrdelník podkova

Podkova plná šťastia z kolekcie Vip Star, vždy poteší. Náhrdelník je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka vzoru cable chain a ozdoba v tvare podkovy. Šírka podkovy je 12 mm, výška je 15 mm, použité je zapínanie na perový krúžok. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8187

450
159 €
4 368 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Cat yellow
Zlatá retiazka s príveskom Cat yellow

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška je 17 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323

420
159 €
4 368 Kč
Zlatá retiazka s príveskom srdce na gravírovanie
Zlatá retiazka s príveskom srdce na gravírovanie

Zlatá dámska retiazka cable chain s príveskom srdce na gravírovanie je vyrobená z 14 karátového žltého zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, výška srdca je 15 mm, šírka 20 mm. Jeho povrchová úprava je s vysokým leskom s možnosťou gravíru vami ľubovoľne zvoleného textu, iniciálov alebo dátumu len u nás zdarma! Neváhajte a nakupujte u nás za najlepšie ceny s pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6331

450
159 €
4 368 Kč
Zlatý náhrdelník zdvojené srdiečka
Zlatý náhrdelník zdvojené srdiečka

Zdvojené srdiečka sú jedinečným vyjadrením lásky. Náhrdelník je vytvorený zo 14 karátového ružového zlata. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain a zaujímavo spojené dve srdiečka, ktoré spája línia zirkónov. Bezpečnosť spĺňa použitý pérový krúžok. Šírka srdiečok je 20 mm a výška je 10 mm. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Nakupujte priamo od výrobcu iZlato factory z pohodlia Vášho domova.
Kód: IZ8004R

420
159 €
4 368 Kč
Zlatý náhrdelník Infinity so zirkónmi
Zlatý náhrdelník Infinity so zirkónmi

Jedinečný šperk je náhrdelník so zirkónmi z kolekcie Infinity. Ležatá osmička- symbol nekonečna, predstavuje jedinečné spojenie v dokonalú jednotu a harmóniu, stredová línia je zdobená zirkónmi. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s bezpečným zapínaním na perový krúžok. Vyrobený bol zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžku náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov, šírka ozdoby nekonečna je 12 mm a jeho výška je 6 mm.
Kód: IZ8617

420
159 €
4 368 Kč
Zlatý náhrdelník s krížikom
Zlatý náhrdelník s krížikom

Kríž je najuniverzálnejší z jednoduchých symbolických znakov a tiež hlavným symbolom ochrany. Šperk ktorý je stále in! Dámsky náhrdelník s krížikom je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka dekorovaná v strede a na boku lesklým krížikom. Šírka krížika je 13 mm a jeho dĺžka je 25 mm, obvod je 450 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: IZ7111

159 €
4 368 Kč
Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm
Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm

Tento nádherný náhrdelník s perlami ANNIS je tvorený z očarujúcich veľmi kvalitných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly sú krásnej bielej farby s ružovo vanilkovým nádychom, so zamatovo hladkým povrchom. Lesk týchto perál je hlboký, pôsobí elegantne a tajomne. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom 6 mm a obvodom náhrdelníka 400 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi peknej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou, čo spĺňa predpoklad bezpečného a príjemného nosenia. Perly známe ako kráľovné kameňov boli odjakživa jedným z ukazovateľov moci a hojnosti. Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm dodá šmrnc každému outfitu, ku ktorému si ho oblečiete . Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE67

169 €
4 643 Kč
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Rainbow Touch
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Rainbow Touch

Túto nádhernú šnúru z perál RAINBOW TOUCHE tvoria krásne japonské riečne perly Biwa Perly sú vysokejj kvality, bielej farby s vanilkovým nádychom so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, pravidelného guľatého tvaru s priemerom 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke pre krajší vzhľad a bezpečnosť. Šnúra z perál Biwa RAINBOW TOUCHE vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE106

169 €
4 643 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Chat white
Zlatá retiazka s príveskom Chat white

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového bieleho zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky s príveskom je 420 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška s očkom je 25 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323A

420
169 €
4 643 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkonmi Scissors
Zlatý náhrdelník so zirkonmi Scissors

Scissors, hravý náhrdelník, ktorý Vás ohúri svojou jedinečnosťou. Dizajn nožničiek vytvára perfektný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare nožničiek, doplnených žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelníka je 450 mm, šírka nožničiek 12 mm a ich výška je 23 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6410

450
169 €
4 643 Kč
Zlatý náhrdelník Owl yellow
Zlatý náhrdelník Owl yellow

Owl yellow hravý a trendy náhrdelník, ktorý Vás ohúri štýlovým dizajnom, vytvára krásný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare sovy, kde sova je v oblasti očí a nôh zdobený žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka sovy je 10 mm a jej výška je 20 mm. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6379

420
169 €
4 643 Kč
Zlatá retiazka s príveskom s kamienkami CC
Zlatá retiazka s príveskom s kamienkami CC

Jednoduchosť prepojená s eleganciou, ktorá je ženami tak vyhľadávaná. Ozdobte sa týmto kúskom zo 14 karátového ružového zlata, ktorý bude Váš ideálny spoločníkk pri denných, ale aj večerných príležitostiach. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom dvoch navzájom prepojených písmen C, kde jedno je v bielom zlate a druhé je dekorované žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 400 mm, šírka ozdoby je 11 mm a jej výška je 14 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6333

420
169 €
4 643 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Infinity 4
Zlatá retiazka s príveskom Infinity 4

Ležatá osmička- symbol nekonečna, udržiava harmóniu, predstavuje spojenie dvoch pólov v dokonalú jednotu.Náhrdelník z kolekcie Infitinity je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, dekorovaný líniou zirkónov. Štýlový šperk s unikátnym osadením trblietavých zirkónov a zaujímavým dizajnom pre moderné typy žien. Dĺžka náhrdelníka je 420 mm, šírka ozdoby nekonečna je 22 mm a jeho výška je 8 mm. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7079

400
169 €
4 643 Kč
Zlatý náhrdelník Rebelka Skull 1
Zlatý náhrdelník Rebelka Skull 1

Náhrdelník Rebelka Skull 1 vytvára jedinečný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare lebky. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka lebky je 7 mm a jej výška je 15 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6382

420
450
179 €
4 918 Kč
Perlový náhrdelník Zoya 2
Perlový náhrdelník Zoya 2

Perly sú darom, ktorý má svoju trvácnosť, sú tu s nami aby nám priniesli šťastie, ochránili manželstvo či prilákali k ich majiteľke peniaze. Ručne robený perlový náhrdelník z kolekcie Zoya 2 je vyrobený z krásnych a vzácnych sladkovodných perál- Biwa a zapínania, ktoré je vyrobené zo 14 karátového bieleho zlata. Perly sú najvyššej kvality, staroružovej perleťovej farby s unikátnym leskom, guľatého tvaru s priemerom 6 mm, obvod náhrdelníka je 400 mm. Náhrdelník tvorí rad perál navlečených ručne na hodvábnej šnúrke, použité zapínanie v podobe elegantnej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny, priamo od výrobcu iZlato factory pohodlne z Vášho domova.
Kód: PE141

179 €
4 918 Kč
Zlatý náhrdelník Sea Star yellow
Zlatý náhrdelník Sea Star yellow

Hravý štýlový kúsok Sea Star yellow, ktorý Vám rozjasní deň. Nádherný dizajn morskej hviezdice si Vás podmaní hneď na prvý pohľad. Je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Prívesok má tvar morskej hviezdice je dekorovaný bielymi a čiernymi zirkónmi na retiazke zo žltého zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, priemer hviezdice je 12 mm. Využite možnosť nakúpiť priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6377

450
179 €
4 918 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Lea 1
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Lea 1

Lea je romantický a elegantný šperk, ktorý si zamilujete na prvý pohľad je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná s čírymi kamienkami v línií. Použité zapínanie je na perový krúžok. Dĺžku retiazky si vyberte z dostupných rozmerov, šírka ozdoby je 37 mm, hrúbka je 1 mm.
Kód: IZ8616

450
179 €
4 918 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Cat pink
Zlatá retiazka s príveskom Cat pink

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového ružového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška je 17 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323R

450
179 €
4 918 Kč
Zlatý náhrdelník Love
Zlatý náhrdelník Love

Love ako najkrajší symbol lásky a zamilovanosti bude vaším nerozlučným spoločníkom. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s nápisom Love, ktorý je umiestnený uprostred. Náhrdelník je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Šírka nápisu je 24 mm, výška nápisu je 13 mm. Dĺžku náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Použité je bezpečné zapínanie na perový krúžok.
Kód: IZ8644

179 €
4 918 Kč
Zlatý náhrdelník Favor
Zlatý náhrdelník Favor

Náhrdelník z kolekcie Favor pritiahne pozornosť! Vyrobený je zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka vzoru cable chain uprostred dominantnou ozdobou je zaujímavý symbol, ktorý vytvára neprehliadnuteľný šperk. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Použité je zapínanie na perový krúžok. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ8132R

450
179 €
4 918 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 6
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 6

Stephani 6, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6392

450
189 €
5 192 Kč
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla

Anjelské krídla s krásnym zmyselom pre detail, ktorý poteší najmä elegantné a jemné typy žien. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ich retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjelských krídel s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka anjelských krídel je 30 mm a ich dĺžka je 9 mm. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6479

450
189 €
5 192 Kč
Perlový náhrdelník Celeste 4
Perlový náhrdelník Celeste 4

Luxusný a jemný je náhrdelník z kolekcie Celeste je tvorený z očarujúcich veľmi kvalitných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly sú krásnej, perleťovo bielej farby so zamatovo hladkým povrchom. Lesk týchto perál je hlboký, pôsobí elegantne a tajomne. Vhodný k formálnym aj neformálnym príležitostiam. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru s priemerom je 3- 8 mm a obvodom náhrdelníka 450 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi elegntnej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Náhrdelník Celeste čaká len na svoju romantickú majiteľku. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE143

189 €
5 192 Kč
Diamantový náhrdelník s briliantom Flower kvietok
Diamantový náhrdelník s briliantom Flower kvietok

Zlatý dámsky exkluzívny náhrdelník vyrobený zo 14 karátového žltého zlata v motíve flower kvietok. Prívesok aj retiazka má lesklý povrch a zdobí ho nádherný diamant s briliantovým brusom o váhe 0.010 ct. Čistota briliantu je SI1 farba H. Priemer kvietka je 8 mm, hrúbka 2 mm. Dĺžka retiazky 450 mm. K náhrdelníku prikladáme certifikát farby,čírosti a hmotnosti kameňa.
Kód: IZ2786

189 €
5 192 Kč
Zlatý dámský náhrdelník so zirkónmi Aurora
Zlatý dámský náhrdelník so zirkónmi Aurora

Cíťte sa svieža a hravá, plná lesku, ktorý Vás spestrí jedine náhrdelník Aurora je to pravé pre Vás. Vyrobený je zo 14 karátového žltého zlata, kde retiazka vzoru cable chain má dĺžka 400 mm a po obvode je dekorovaná ozdobami, ktoré sú posiate žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6360

400
420
189 €
5 192 Kč
Zlatá náhrdelník Amour 1
Zlatá náhrdelník Amour 1

Amour zobrazuje lásku dvoch zaľúbencov. Je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ju retiazka cable chain uprostred zdobená dekoráciou v podobe bozkavajucého sa páru, ktorého povrch je príjemne lesklý. Dĺžka prívesku je 16 mm, šírka prívesku je 16 mm. Veľkosť si vyberte z dostupných rozmerov. Zapínanie náhrdelníka je na pérový krúžok. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť
Kód: IZ7984

420
189 €
5 192 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 3
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 3

Stephani 3, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6389

450
189 €
5 192 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník kolekcia Flexi white
Zlatý dámsky náhrdelník kolekcia Flexi white

Tento krásny dámsky náhrdelník kolekcia Flexi white je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata. Šperk je tvorený flexibilnou obručou, ktorá je vypletaná jemným diagonálnym vzorom. Má obdĺžnikový profil a povrchovú úpravu predstavuje vysoký lesk. Je ideálnym doplnkom k úžasným náramkom z tejto kolekcie a vkusným darčekom aj pre tú najnáročnejšiu zákazníčku. Jeho šírka je 2 mm a dĺžka je variabilná od 450 mm do 480 mm. Použité zapínanie je na karabínku pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Nakupujte pohodlne z domu priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory za bezkonkurenčné ceny.
Kód: IZ6158

480
189 €
5 192 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani

Stephani, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6386

450
189 €
5 192 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 12
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 12

Stephani 12, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6398

450
189 €
5 192 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 13
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 13

Stephani 13, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 420 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6399

420
189 €
5 192 Kč
Zlatý náhrdelník Pink Heart
Zlatý náhrdelník Pink Heart

Nevšedný Pink Heart je ideálnym darčekom z čistej lásky. Náhrdelník je vytvorený zo 14 karátového ružového zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná očarujúcim srdiečkom s bielými zirkónmi. Bezpečnosť zaistí použitý pérovy krúžok. Šírka srdiečok je 16 mm a výška je 19 mm. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Nakupujte priamo od výrobcu iZlato factory z pohodlia Vášho domova.
Kód: IZ8005R

420
189 €
5 192 Kč
Zlatý náhrdelník dvojfarebný
Zlatý náhrdelník dvojfarebný

Krásny zlatý náhrdelník dvojfarebný je vyrobený z viacfarebného 14 karátového zlata. Náhrdelník tvorí retiazka zo žltého zlata s príveskom v podobe troch kávových zŕn, ktoré majú v strede po dva otvory v bielom a žltom zlate s vysokým leskom a sú usporiadané v rade nad sebou od najmenšieho po najväčší. Obvod retiazky náhrdelníka je 450 mm, dĺžka kávovým zŕn je 50 mm a šírka kávového zrna je 13 mm. Zlatý náhrdelník dvojfarebný sa hodí na každodenné nosenie, ale aj ako príležitostný šperk a určite poteší aj ako darček.
Kód: IZ190

189 €
5 192 Kč
Perlový náhrdelník Lynell 1
Perlový náhrdelník Lynell 1

Tento nádherný náhrdelník z perál Lynell 1 tvoria očarujúce kultivované perly Biwa spolu s kovaním z bieleho 14 karátového zlata. Perly sú najvyššej kvality, bielej farby s vanilkovým nádychom so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom 7 mm a obvodom náhrdelníka 450 mm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Náhrdelník tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke, upevnených ozdobným zapínaním v tvare guličky s poistkou, čo spĺňa požiadavku bezpečného a pohodlného nosenia. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE103

199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Flower
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Flower

Flower, buďte in! Náhrdelník, plný štýlovosti a elegancie je vyrobený z 14 karátového žltého zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kvietka, doplneného žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelníka je 420 mm, šírka kvietka je 12 mm a jeho výška je 28 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6413

420
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 24
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 24

Stephani 24, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6415

450
199 €
5 467 Kč
Perlový náhrdelník Celeste 1
Perlový náhrdelník Celeste 1

Každá perla je umelecké dielo a sú jediným drahokamom, ktorý vzniká vo vnútri živého organizmu. Perlový náhrdelník pozostáva z kvalitných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly sú krásnej, iskrivo bielej farby s nádychom luxusu, so zamatovo hladkým povrchom. Vhodný k formálnym aj neformálnym príležitostiam, na ktorých zažiarite. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom je 6 mm a obvodom náhrdelníka 500 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi elegantnej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Kolekcia Celeste čaká len na svoju romantickú majiteľku. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE138

199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 1
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 1

Stephani 1, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6387

450
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 5
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 5

Stephani 5, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 420 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6391

420
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 2
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 2

Stephani 2, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 420 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6388

420
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 4
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 4

Stephani 4, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6390

450
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 7
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 7

Stephani 7, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 420 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6393

420
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník Butterfly Pink
Zlatý náhrdelník Butterfly Pink

Jemný dámsky náhrdelník Butterfly Pink je ozdobou ženy s romantickou dušou. Náhrdeník je zhotovený zo 14 karátového ružového zlata. Príveskom je motýlik s dvanástimi žiarivými zirkónmi na pravom krídle, ľavé krídlo je zdobené ružovkastou perleťovou glazúrou. Šírka ozdoby je 20 mm a jej výška je 12 mm. Veľkosť náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Použitý pérovy krúžok je zárukou bezpečného zapínania. Nakupujte tam, kde ponúkajú výhodné ceny, kvalitu a serióznosť- iZlato.
Kód: IZ8006R

420
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Infinity gold 1
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Infinity gold 1

Náhrdelník z kolekcie Infinity je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, dekorovaný dvojitou líniou kvalitných zirkónov. Hlavnou ozdobou je ležatá osmička- symbol nekonečna, predstavuje spojenie v dokonalú jednotu a harmóniu. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain so zapínaním na pérovy krúžok. Dĺžku náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov, šírka ozdoby nekonečna je 21 mm a jeho výška je 9 mm. Nakupujte u nás ponúkame výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.
Kód: IZ7996

450
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník s perlou Joline
Zlatý náhrdelník s perlou Joline

Nežné osadene šperku Joline dáva priestor perle, aby zažiarila v celej svojej kráse. Retiazka vzoru chain je vyrobená zo 14 karátového bieleho zlata a zdobená riečnou perlou jemne smotanovej farby s priemerom 7 mm doplenou piatimi kvalitne upevnenými a žiarivými zirkónmi. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Obvod retiazky je 420 mm, dĺžka prívesku je 20 mm a jeho šírka je 9 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova od výrobcu spoločnosti iZlato factory za bezkonkurenčné ceny.
Kód: IZ6275

199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník Baby so zirkónmi
Zlatý náhrdelník Baby so zirkónmi

Náhrdelník Baby, ktorý pripomenie výnimočnosť veľkej chvíle Vášho života. Vyrobený je zo 14 karátového žltého zlata, tvorí ho retiazka vzoru cable chain dekorovaná príveskom v tvare bábätka, ktoré je zdobené žiarivými zirkónmi. Zapínanie je na pérový krúžok, dĺžku retiazky si vyberte z dostupných rozmerov. Šírka bábätka je 10 mm a jej výška je 17 mm. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ7985

450
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník Bright Heart
Zlatý náhrdelník Bright Heart

Bright Heart je romantický a ligotavý šperk, ktorého dizajn je čarovný. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain, povrch srdiečka je hladký a lesklý. Vytvorený bol zo 14 karátového žltého zlata. Výška srdca je 22 mm a jeho šírka je 24 mm, dĺžku náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Použitý perový krúžok je zárukou bezpečného zapínania.
Kód: IZ8615

420
199 €
5 467 Kč
Retiazka s príveskom stromček s diamantom
Retiazka s príveskom stromček s diamantom

Retiazka s príveskom stromček s diamantom je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Povrchová úprava retiazky cable chain je s vysokým leskom a povrchová úprava stromčeka je s vysokým leskom v kombinácii s jemným matovaním, kde vrchol stromčeka je dekorovaný žiarivým diamantom s briliantovým brusom o hmotnosti 0.010 ct a s priemerom 1.3 mm. Čistota briliantu je Si 1 a farba je H. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka stromčeka je 14 mm a jeho výška je 15 mm. K retiazke s príveskom stromček s diamantom prikladáme certifikát farby,čírosti a hmotnosti diamantu. Uvedená cena je za komplet diamantový prívesok s retiazkou. Retiazka s príveskom stromček s diamantom je ideálnym darčekom k mnohým príležitostiam. Nakupujte za najnižšiu cenu priamo od výrobcu spoločnosti iZlato...
Kód: IZ4103

199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník Bright Heart white
Zlatý náhrdelník Bright Heart white

Bright Heart white je romantický a ligotavý šperk, ktorého dizajn je čarovný. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain, povrch srdiečka je hladký a lesklý. Výška srdca je 22 mm a jeho šírka je 24 mm, dĺžku náhrdelníka si vyberte z dostupných rozmerov. Vytvorený bol zo 14 karátového bieleho zlata. Použitý perový krúžok je zárukou bezpečného zapínania.
Kód: IZ8615A

400
199 €
5 467 Kč
Zlatý náhrdelník Emerie heart
Zlatý náhrdelník Emerie heart

Emerie heart vnesie do vášho života sladký nádych jari a kúsok romantiky. Náhrdelník tvoria ligotavé srdiečka, ktoré sa striedajú s rafinovanými farebnými kamienkami. Šírka srdiečok je 6- 10 mm, použité je bezpečné zapínanie na spoľahlivú karabínku. Vyrobený bol zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžku si vyberte z dostupných rozmerov.
Kód: IZ8648

450
199 €
5 467 Kč
Retiazka s príveskom stromček s diamantom
Retiazka s príveskom stromček s diamantom

Retiazka s príveskom stromček s diamantom je vyrobená z bieleho 14 karátového zlata. Povrchová úprava retiazky cable chain je s vysokým leskom a povrchová úprava stromčeka je s vysokým leskom v kombinácii s jemným matovaním, kde vrchol stromčeka je dekorovaný žiarivým diamantom s briliantovým brusom o hmotnosti 0.010 ct a s priemerom 1.3 mm. Čistota briliantu je Si 1 a farba je H. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka stromčeka je 14 mm a jeho výška je 15 mm. K retiazke s príveskom stromček s diamantom prikladáme certifikát farby,čírosti a hmotnosti diamantu. Uvedená cena je za komplet diamantový prívesok s retiazkou. Retiazka s príveskom stromček s diamantom je ideálnym darčekom k mnohým príležitostiam. Nakupujte za najnižšiu cenu priamo od výrobcu spoločnosti iZlato...
Kód: IZ4106

209 €
5 742 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Butterfly with Stars
Zlatý dámsky náhrdelník Butterfly with Stars

Ľahkosť motýľa s jemnými hviezdičkami, Vám vyčarí úsmev na tvári. Butterfly with Stars Vás zahalí do prekrásnych tónov. Je vyrobený zo 14 karátového kombinovaného zlata, kde retiazka vzoru cable chain je zo žltého zlata a jej dĺžka je 450 mm, prívesok motýľ je z ružového zlata zdobený zirkónom s výškou 15 mm a šírkou 14 mm, po obvode sú umiestnené hviezdičký zo žltého zlata zdobené zirkónom ich priemer je 7 mm a motýliky z bielého zlata s priemerom 6 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6372

420
209 €
5 742 Kč
Zlatý náhrdelník vzorovaný kruhový
Zlatý náhrdelník vzorovaný kruhový

Zlatý dámsky náhrdelník vzorovaný kruhový je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Náhrdelník tvorí retiazka, ktorá je dekorovaná príveskom v tvare kruhu. Kruhový prívesok je z jednej polovice zdobený gravírom v tvare listov na tmavšom pozadí so špeciálnou úpravou zlata. Zadná strana kruhového prívesku je hladká s vysokým leskom, teda náhrdelník sa dá nosiť obojstranne. Cena pod obrázkom je za komplet retiazka s príveskom. Dĺžka retiazky náhrdelníka je 420 mm a priemer kruhového prívesku je 23 mm. Zlatý náhrdelník vzorovaný kruhový navodzuje pocit elegancie a dobrého vkusu, odporúčame ako darček. Nakupujte za najvýhodnejšiu cenu priamo od výrobcu spoločnosti iZlatofactory a vstúpte do veľkej rodiny našich spokojných zákazníkov.
Kód: KONE243

400
219 €
6 017 Kč
Zlatý náhrdelník Anjelik Amor
Zlatý náhrdelník Anjelik Amor

Anjelský šperkla plný žiarivého svetla. Náhrdelník Anjelik Amor je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata. Tvorí ho retiazka vzoru cable chain dížky 450 mm, na ktorej je anjel so šírkou 14 mmn a výškou 19 mm. Jeho krídla sú dekorované žiarivými zirkónmi ako aj srdiečko koré zviera v rukách. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte z pohodlia vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6373

450
219 €
6 017 Kč
Zlatý diamantový náhrdelník s briliantom heart
Zlatý diamantový náhrdelník s briliantom heart

Zlatý dámsky exkluzívny náhrdelník vyrobený zo 14 karátového ružového zlata v motíve srdce . Srdiečko aj retiazka má lesklý povrch a zdobí ho osadený nádherný diamant s briliantovým brusom o váhe 0.01 ct.Čistota briliantu je SI. Rozmery náhrdelníka sú dlzka 450mm, šírka 16 mm, hrúbka3 mm. Váha celého šperku je 2.61 gramov.
Kód: IZ2781

219 €
6 017 Kč
Náhrdelník s diamantom 0,010 ct Infinity yellow
Náhrdelník s diamantom 0,010 ct Infinity yellow

Iskra diamantu, dizajnová štýlovosť šperku a jemná súhra farieb je stále in. Nezabúdajte na to a ozdobte sa týmto jedinečným kúskom, ktorý nevtieravo zapadne do vášho šatníka. Náhrdelník s diamantom z kolekcie INFINITY nekonečno je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérový krúžok, čo spĺňa požiadavku bezpečného a príjemného nosenia a prívesok infinity, kde stred nekonečna je kvalitne asadený žiarivým diamantom s briliantovým brusom o hmotnosti 0.010 ct a s priemerom 1.3 mm. Čistota briliantu je Si 1 a farba je H. Obvod retiazky je 450 mm, šírka nekonečna je 23 mm a jeho výška je 9 mm. K náhrdelníku s diamantom INFINITY prikladáme certifikát farby,čírosti a hmotnosti diamantu. Ležatá osmička…Je symbol nekonečna, udržiava dobré ovzdušie, harmóniu. Symbolizuje nekonečnosť vesmíru, cyklu života, smrti a znovuzrodenia. Predstavuje spojenie dvoch pólov v dokonalú jednotu a harmóniu. Vnútorné a vonkajšie konflikty sú nevyhnutné pre celkový život v harmónii. Uvedená cena je za komplet diamantový prívesok s retiazkou. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: IZ5454

219 €
6 017 Kč
Náhrdelník s tmavými perlami Camille
Náhrdelník s tmavými perlami Camille

Tento nádherný náhrdelník s tmavými perlami Camille je tvorený z očarujúcich veľmi kvalitných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly sú krásnej tmavomodrej dúhovej farby s nádychom farby pávieho pera, so zamatovo hladkým povrchom. Lesk týchto perál je hlboký, pôsobí elegantne a tajomne. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom je 6,5 až 7 mm a obvodom náhrdelníka jsi vyberte pod obrázkom. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi peknej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou, čo spĺňa predpoklad bezpečného a príjemného nosenia. Perly známe ako kráľovné kameňov boli odjakživa jedným z ukazovateľov moci a hojnosti. Pri týchto perlách je neuveriteľné usporiadanie úplného perleťového spektra farieb. Náhrdelník s tmavými perlami Camille dodá šmrnc každému outfitu, ku ktorému si ho oblečiete . Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE59

420
500
229 €
6 291 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Srdce pink
Zlatý dámsky náhrdelník Srdce pink

Náhrdelník Srdce pink výrazný dizajnérsky kúsok vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata. Tvorí ho retiazka cable chain zo žltého zlata dekorovaná medailonom v tvare srdca, s vlnkovým orámovaním z ružového zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka srdca je 20 mm a jej výška je 18 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6357

450
229 €
6 291 Kč
Zlatý náhrdelník Time for Love
Zlatý náhrdelník Time for Love

Time for Love čas na lásku je tu! Je vyrobený zo 14 karátového zlata. Tvorí ho retiazka cable chain zo žltého zlata a prívesok hodiny v tvare srdiečka, v ktorom sú vygravýrované jemné srdiečka a po bokoch ozdobený žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie retiazky je na karabínku pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod retiazky je 420 mm, šírka a výška srdiečka je 20 mm. Nakupujte za výhodné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6471

420
229 €
6 291 Kč
Zlatý náhrdelník s perlami Letizia 2
Zlatý náhrdelník s perlami Letizia 2

Letizia 2, tento okúzľujúci šperk pôsobí nesmierne honosne a luxusne a hodí sa do spoločnosti kde s Vás urobí kráľovnu. Sladkovodné perly- Biwa perleťovej farby a hladkým povrchom, guľatého tvaru ich priemer je 7 mm a obvod náhrdelníka je 400 alebo 450 mm. Sú navlečené na hodvábnej šnúrke a medzi každou sú naviazané uzlíky pre bezpečnosť a krajší vzhľad. Zapínania zo žltého 14 karátového zlata v podobe krásnej guličky so zasúvacím mechanizmom pre spoľahlivé a príjemné nosenie. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory. Na Slovensko doručíme zdarma do 24h do Českej republiky do 2 pracovných dní od obdržania objednávky.
Kód: PE129

450
229 €
6 291 Kč
Perlový náhrdelník Zoya 1
Perlový náhrdelník Zoya 1

Jedinečná súhra jemného dizajnu a výrazných perál vytvára elegantný šperk Zoya 1, ktorý je tvorený z očarujúco hodvábnych sladkovodných perál bez jadra Biwa a zapínania zo žltého 14 karátového zlata. Perly sú famóznej, staroružovej farby s nádychom fialovej perlete, so zamatovo hladkým povrchom. Lesk týchto perál je hlboký, pôsobí elegantne a tajomne. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom 5 mm a obvodom náhrdelníka 450 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi elegantnej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE142

229 €
6 291 Kč
Zlatý náhrdelník Heart Wings 1
Zlatý náhrdelník Heart Wings 1

Heart Wings 1 na krídlach lásky len pre ňu je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare srdca z krídlami. Dĺžka retiazky je 500 mm, šírka prívesku je 11 mm a výška 21 mm. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6470

450
229 €
6 291 Kč
Zlatý náhrdelník Emerie blue
Zlatý náhrdelník Emerie blue

Emerie blue vnesie do vášho života sladký nádych jari. Náhrdelník tvoria hravé srdiečka a kvetinka uprostred, ktoré sa striedajú s rafinovanými modrými kamienkami. Šírka srdiečok je 8 mm, priemer kvetinky 9 mm, použité je bezpečné zapínanie na spoľahlivú karabínku. Vyrobený bol zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžku si vyberte z dostupných rozmerov.
Kód: IZ8647

450
229 €
6 291 Kč

Strana 1/3

1 2 3

Zlaté náhrdelníky majú svoj pôvod v staroveku. Nosili ich už starí Egypťania a pohani v Keltskej ríši. Barbarské kmene taktiež obľubovali náhrdelníky.

Zlaté náhrdelníky určovali spoločenské postavenie majiteľa a boli výsadou bohatej spoločenskej vrstvy. Šperky sa často nosili ozdobené príveskom alebo ich doplňovali drahé kamene.

V antickom prostredí sa zlaté náhrdelníky zdobili mincami, malými kúskami kovových častí, alebo rôznymi tvarmi mušlí. Podobne to bolo aj v kultúre Inkov.

Stredovek a priniesol bohato zdobené zlaté náhrdelníky, kde často boli použité drahé kamene a perly. Objavili sa viacradové šperky.

Dnes sa môžeme stretnúť s nepravidelnými tvarmi, rôznymi hrúbkami a nespočetným množstvom vzorov, ktoré zlaté náhrdelníky majú. Doplnené sú často ozdobami v podobe drahých kameňov.

    

Fotogaléria

Dámske Anjelské krídla so zirkónmi Zlatý náhrdelník Husľový kľúč Dámsky náhrdelník Perníček Zlatý náhrdelník s krížikom Zlatý náhrdelník z bieleho zlata križik Zlatý náhrdelník Nožnice so zirkónmi Dámsky náhrdelník Stromček Zlatý náhrdelník dámsky Lebka Zlatý náhrdelník Zaľubenci Dámsky náhrdelník srdiečko s krídlami. Dámsky náhrdelník s kvetinou a briliantom Zlatý náhrdelník Očarujúca holubica Dámsky náhrdelník motýliky s perleťou Zlatý náhrdelník s Balerínou Zlatý náhrdelník s briliantom Heart Zlatý dámsky náramok srdce s čipkou Zlatý náhrdelník Srdce na gravírovanie Dámsky náhrdelník s Kvetinou Dámsky náhrdelník s Dekorovanou ozdobou Dámsky náhrdelník šnúra z Perál Dámsky náhrdelík sladkovodné perly

Zlato

Gravírovanie

Farba zlata

Vyberte si kameň

Určenie

Cena šperku

Ďalšie možnosti


Platobné metódy


Doprava zdarma

Do štátov EU a EEC

Doručenie do Belgicka Doručenie do Dánska Doručenie do Fínska Doručenie do Francúzska Doručenie do Holandska Doručenie do Írska Doručenie do Luxemburska Doručenie do Nórska Doručenie do Portugalska Doručenie do Rumunska Doručenie do Španielska Doručenie do Švajčiarska Doručenie do Švédska Doručenie do Talianska Doručenie do Veľkej Británie
Bezstarostná výmena šperkov až 30 dní

Medzi najobľúbenejšie zlatníctvo na internete patrí iZlato.sk. Dá sa povedať, že sa stalo lídrom v online predaji zlatých šperkov u nás aj v Českej republike. Ponúkame vám úplne kompletný sortiment zlatých šperkov z perál a drahokamov, stovky vzorov zásnubných prsteňov s diamantmi, zirkónmi aj so Swarovského kryštálmi. Môžeme vám zaručiť, že máme najširší sortiment svadobných obrúčok, náušníc, príveskov, prsteňov, retiazok, náramkov. Naše ceny sú výhodné v porovnaní s ostatnými zlatníctvami a to nielen na internete.

Sme si vedomí, že nákup šperkov by mal byť pre vás v prvom rade radosť. Preto nás teší, že sme to pre vás dokázali aj z pohodlia vášho domova. U nás nájdete maximálny komfort. Je zabezpečený hlavne inšpiráciou, ktorú hľadáme v dotazoch od vás, našich zákazníkov. Celý systém nákupu šperkov upravujeme podľa vašich nápadov a typov. Nie je podstatné, či si teraz kúpite zlatý šperk cez náš e-shop, alebo zavoláte a urobíte objednávku telefonicky na bezplatnej linke 0800 300 575.

Všetko prebehne tak ako ste vždy boli zvyknutí. Ostáva na vás si už len vybrať zo širokého sortimentu, vložiť šperk do košíka a objednať. Sami uvidíte, že všetko ostatné je už v našej kompetencii a profesionalite. Presvedčite sa a budete milo prekvapení z najširšieho sortimentu a prijateľných cien pre všetkých. Taktiež sa sami presvedčíte, že sa dá nakupovať pohodlne a bezpečne aj takto. Na záver by sme ešte chceli poznamenať, že všetky naše zlaté a strieborné šperky nájdete u nás za naozaj prijateľné ceny a nestratíte ani svoj drahocenný čas.

Pôsobíme online na celom Slovensku hlavne v týchto mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Prešov, Košice, Zvolen, Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno, Šahy, Dolný Kubín, Bardejov, Piešťany, Trenčín, Poprad, Stará Ľubovňa, Levoča, Levice, Rožňava, Spišská Nová Ves, Čadca, Modra, Senica, Bernolákovo, Michalovce, Trebišov, Humenné, Zlaté Moravce, Púchov, Dubnica nad Váhom, Myjava, Sabinov, Svit, Kežmarok, Námestovo, Šamorín, Veľký Meder, Kollárovo, Šurany, Detva, Sereď, Galanta, Senec, Hlohovec, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Martin, Vrútky, Snina, Ružomberok, Tornaľa, Veľký Krtíš...

Certifikáty Geologických Laboratórii
Izlato.sk - Overený obchod pricemania.sk

Izlato.sk - Overený obchod heureka.sk

Sphere card
Novinky emailom