Zlaté náhrdelníky

  • Cena

  • Váha

  • Pridané

  • tabuľka dlaždice Zobrazenie

  • 1 2 3 4 5
DOPRAVA ZADARMO 100% garancia bezstarostnej výmeny šperku až 30 dní
OBRÁZOK NÁZOV A POPIS TOVARU VARIANTY CENA
Zlatý dámsky náhrdelník Jabĺčko
Zlatý dámsky náhrdelník Jabĺčko

Náhrdelník Jabĺčko pôsobí mladistvo elegantne, a veľmi jemne. Je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku cable chain je dlhá 420 mm. Použité zapínanie retiazky je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Jabĺčko je s povrchopou úpravou s vysokým leskom šírka je 9 mm a výška 11  mm. Nakupujte za výhodné ceny pohodlnene z vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6369

420 mm
98 €
2 691 Kč
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Mermaid 1
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Mermaid 1

Túto nádhernú šnúru z perál MERMAID 1 tvoria kultivované japonské riečne perly Biwa. Perly sú dobrej kvality, bielej farby s vanilkovým nádychom so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, guľatého a pologuľatého tvaru s priemerom 7 - 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke, pre krajší vzhľad. Šnúra z perál Biwa MERMAID 1 vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE105

99 €
2 719 Kč
Jedinečná šnúra z tmavých perál Biwa - Mermaid 2
Jedinečná šnúra z tmavých perál Biwa - Mermaid 2

Túto nádhernú šnúru z tmavých perál MERMAID 2 tvoria kultivované japonské riečne perly Biwa. Perly sú dobrej kvality, krásnej tmavomodrej dúhovej farby so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, guľatého a pologuľatého tvaru s priemerom 7 - 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke, pre krajší vzhľad. Šnúra z tmavých perál Biwa MERMAID 2 vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE107

99 €
2 719 Kč
Zlatý náhrdelník Spojené srdiečka pink
Zlatý náhrdelník Spojené srdiečka pink

Spojené srdiečka romantický náhrdelník ukrývajúci v sebe žiarivú iskru v podobe ligotavého zirkónu. Je vyrobený zo 14 karátového kombinovaného zlata, kde retiazka vzoru cable chain je zo žltého zlata a jej dĺžka je 450 mm, prívesok je z ružového zlata s výškou 7 mm a šírkou srdiečok 9 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Náhrdelník je elegantným doplnkom na všedný deň, ale zažiarite s ním aj v spoločnosti. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6353

450
115 €
3 158 Kč
Zlatý náhrdelník Spojené srdiečka white
Zlatý náhrdelník Spojené srdiečka white

Spojené srdiečka romantický náhrdelník ukrývajúci v sebe žiarivú iskru v podobe ligotavého zirkónu. Je vyrobený zo 14 karátového kombinovaného zlata, kde retiazka vzoru cable chain je zo žltého zlata a jej dĺžka je 450 mm, prívesok je z bieleho zlata s výškou 7 mm a šírkou srdiečok 9 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Náhrdelník je elegantným doplnkom na všedný deň, ale zažiarite s ním aj v spoločnosti. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6354

420 mm
450 mm
115 €
3 158 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Lea
Zlatý náhrdelník s kamienkami Lea

Lea je romantický, úžasný šperk, ktorý si zamilujete na prvý pohľad je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná guličkami v línií s bielými zirkónmi a krásnymi syntetickými rubínmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie.  Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka guličiek je 10 mm, hrúbka je 3 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6361

420 mm
420 mm
115 €
3 158 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkónmi v línií
Zlatý náhrdelník so zirkónmi v línií

Vďaka mojej pohodlnosti ma budete zbožňovať a elegancii do ktorej Vás zahalím neodoláte. Je vyrobená zo 14 karátového kombinovaného zlata, retiazka cable chain z bielého zlata dekorovaná žiarivými zirkónmi uložených v línií a vysiacím srdiečkom z ružového zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka ozdoby 20mm. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6383

420 mm
115 €
3 158 Kč
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla

Anjelské krídla Vám dodajú štýl a eleganciu, budu vašou žiarivou ozdobou v spoločnosti aj vo všedný deň. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata. Tvorí ich retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjelských krídel, ktoré sú po celom obvode zdobené trblietavými zirkónmi. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka anjelských krídel je 15 mm a ich výška je 4 mm. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6477

450 mm
115 €
3 158 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Corazón
Zlatá retiazka s príveskom Corazón

Kto odolá môjmu rozkošnému svetlu? Corazón, romantický, úžasný šperk, ktorý si zamilujete na prvý pohľad je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare srdiečka, kde uprostred  je krásny syntetický rubín. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka srdiečka je 7 mm, výška je 6 mm a jeho hrúbka je 3 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6330

420 mm
420 mm
118 €
3 240 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Anjelik white
Zlatá retiazka s príveskom Anjelik white

Zlatá retiazka s príveskom anjelik je vyrobená z bieleho 14 karátového zlata. Tvorí ju retiazka vzoru cable chain dížky 420 mm, na ktorej je anjelský šperk, plný žiarivého svetla a jeho šírka je 9 mmn a výšky 13 mm. Jeho hlavička je po celom obvode zdobená žiarivými zirkónmi a jeden zviera v dlani.  Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo z pohodlia vášho domova od výrobcu iZlato factory.

 
Kód: IZ6326

420 mm
119 €
3 268 Kč
Zlatý náhrdelník rebelka Skull 2
Zlatý náhrdelník rebelka Skull 2

Náhrdelník Rebelka Skull 2 vytvára jedinečný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare lebky. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka lebky je 10 mm a jej výška je 15 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6465

450 mm
125 €
3 433 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Anjel yellow
Zlatá retiazka s príveskom Anjel yellow

Anjelský šperk, plný žiarivého svetla, ktorý skvostne ozdobí Vašu šiju je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjela, ktorý je doplnený v spodnej časti žiarivým zirkónom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka anjela je 9 mm a jej výška je 13 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6324

450 mm
129 €
3 542 Kč
Zlatý nahrdelník Srdiečko
Zlatý nahrdelník Srdiečko

Detailne prepracovaný náhrdelník Srdiečko pôsobí mladistvo a nežne. Je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata. Tvorí ho retiazka cable chain z bielého zlata a prívesok v tvare srdiečka z ružového zlata, ktorom sú vygravýrované jemné srdiečka. Použité zapínanie retiazky je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod retiazky je 450 mm, šírka a výška srdiečka je 10 mm. Nakupujte za výhodné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6367

450 mm
135 €
3 707 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Anjel white
Zlatá retiazka s príveskom Anjel white

Anjelský šperk, plný žiarivého svetla, ktorý skvostne ozdobí Vašu šiju je vyrobený zo 14 karátového bieleho zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjela, ktorý je doplnený v spodnej časti žiarivým zirkónom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka anjela je 9 mm a jej výška je 13 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6322A

420 mm
450 mm
450 mm
135 €
3 707 Kč
Zlatý náhrdelník motýlik s farebnými zirkónmi
Zlatý náhrdelník motýlik s farebnými zirkónmi

Hravé farby tepla jari sú tu, tak zažiarte s týmto farebným skvostom. Zlatý dámsky náhrdelník motýlik je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná motýlikom, ktorý má krídla vykladané kvalitne osadenými a žiarivými zirkónmi fialovej a bielej farby, jeho telo je posiate kamienkami v čiernej farbe. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka motýlika je 10 mm, výška je 13 mm. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6371

420 mm
138 €
3 789 Kč
Zlatá retiazka s príveskom amorove srdiečko
Zlatá retiazka s príveskom amorove srdiečko

Dámska retiazka cable chain s príveskom amorove srdiečko je vyrobená zo 14 karátového kombinovaného zlata. Jej dĺžka je 420 mm, výška srdiečka je 8 mm a jeho šírka je 16 mm. Cez srdiečko prechádza amorov šíp ktorý je vyrobený z bielého zlata dozdobené je žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Neváhajte a ozdobte sa týmto kúskom, ktorý bude Váš ideálny spoločník pri denných, ale aj večerných príležitostiach. Nakupujte u nás z pohodlia vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6328

420 mm
420 mm
138 €
3 789 Kč
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla white
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla white

Anjelské krídla s krásnym zmyselom pre detail, ktorý poteší najmä elegantné a jemné typy žien. Sú vyrobená z bielého 14 karátového zlata. Tvorí ich retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjelských krídel s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka anjelských krídel je 32 mm a ich dĺžka je 10 mm. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6481

450 mm
139 €
3 817 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 1
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 1

Retiazka s príveskom Náhrdelník hviezd Circle 1kruh je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 15 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5428

400 mm
420 mm
143 €
3 927 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2

Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2 kruh je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 10 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5429

400 mm
420 mm
145 €
3 982 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3

Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3 e vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 10 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5431

400 mm
420 mm
147 €
4 037 Kč
Zlatý náhrdelník Baby
Zlatý náhrdelník Baby

Náhrdelník Baby, ktorý pripomenie výnimočnosť veľkej chvíle Vášho života. Vyrobený je zo 14 karátového kombinovaného zlata. Tvorí ho retiazka zo žltého zlata cable chain dekorovaná príveskom v tvare bábätka z bielého zlata, ktorý je dekorovaný trblietajucími sa zirkónmi. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka bábätka je 10 mm a jej výška je 15 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6374

420 mm
148 €
4 064 Kč
Zlatý náhrdelník s príveskom Owl white
Zlatý náhrdelník s príveskom Owl white

Owl white hravý a trendový náhrdelník, ktorý Vás ohúri svojou jedinečnosťou. Dizajn sovy vytvára perfektný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového bielého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare sovy, kde sova je v oblasti očí a bruška zdobený žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka sovy je 10 mm a jej výška je 15 mm. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6378

450 mm
149 €
4 092 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Love
Zlatý dámsky náhrdelník Love

Love- láska, oddanosť, vášeň.. nič nie je silnejšie ako láska. Náhrdelník vyrobený zo 14 karátového kombinovaného zlata, kde retiazka vzoru cable chain je z bielého zlata a jej dĺžka je 420 mm, v strede je dekorovaný nápis Love vyrobený z ružového zlata s výškou 12 mm, šírkou 20 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6381

420 mm
149 €
4 092 Kč
Zlatý náhrdelník s platničkou na gravírovanie
Zlatý náhrdelník s platničkou na gravírovanie

Môjmu lesku podľahnú všetky dámy a páni budú žasnúť nad tým, ako dokážem rozžiariť. Náhrdelník s platničkou na gravírovanie je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata, kde retiazka vzoru cable chain má dĺžku 420 mm, v strede je dekorovaná platnička v tvare obdlžníka s výškou 5 mm, šírkou 35 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6384

420 mm
149 €
4 092 Kč
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla

Anjelské krídla Vám dodajú štýl a eleganciu, budu vašou žiarivou ozdobou v spoločnosti aj vo všedný deň. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata. Tvorí ich retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjelských krídel, ktoré sú po celom obvode zdobené trblietavými zirkónmi. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka anjelských krídel je 20 mm a ich dĺžka je 8 mm. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie.  Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6478

420 mm
149 €
4 092 Kč
Zlatá retiaska s príveskom Ring
Zlatá retiaska s príveskom Ring

Ring, úchvatné tvarovanie, kde sa dokonale vyníma zmysel pre detail a nežnosť. Jej línie čakajú na majiteľku, ktorá si bude ceniť jej výnimočnosť a s radosťou ju bude nosiť. Vyrobená je zo 14 karátového ružového zlata. Tvorí ju retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare prsteňa, ktorý je doplnený žiarivým zirkónom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka ozdoby je 10 mm a jej výška je 13 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6332

420 mm
450 mm
450 mm
149 €
4 092 Kč
Retiazka s príveskom Ballet dancer prima balerína z ružového 14 karátového zlata
Retiazka s príveskom Ballet dancer prima balerína z ružového 14 karátového zlata

Zlatá dámska retiazka s príveskom v motíve Ballet dancer primma ballerína vyrobená z ružového 14 karátového zlata. Dĺžka retiazky z bieleho 14 karátového zlata je 420 mm,šírka balleríny je 12 mm, výška 26 mm. Prívesok je vykladaný Swarovski kryštálmi teraz za super cenu komplet retiazka + prívesok, retiazka s príveskom je vhodná ako pútavý a nádherný darček z našej najnovšej kolekcie. Garantujeme najnižšiu cenu na trhu priamo od výrobcu...
Kód: IZ3343

420 mm
500 mm
155 €
4 256 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Anjel pink
Zlatá retiazka s príveskom Anjel pink

Anjelský šperk, plný žiarivého svetla, ktorý skvostne ozdobí Vašu šiju je vyrobený zo 14 karátového ružového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjela, ktorý je doplnený v spodnej časti žiarivým zirkónom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka anjela je 9 mm a jej výška je 13 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6322R

450 mm
159 €
4 366 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Ladybird
Zlatý náhrdelník so zirkónmi Ladybird

Ladybird jej perfektná vypracovanosť a nápadité tvary tvoria očarujúci módny doplnok, vhodný na množstvo príležitostí. Výrobený je zo 14 karátového žltého zlata, retiazka cable chain má dĺžku 450 mm. Dekorovaná príveskom v podobe lienky s priemerom 10 mm, krídla sú krásnej žiarivej červenej farby a telo je zdobené zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie.  Nakupujte priamo od výrobcu iZlato factory z pohodlia Vášho domova.
Kód: IZ6385

450 mm
159 €
4 366 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Cat yellow
Zlatá retiazka s príveskom Cat yellow

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška je 17 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323

420 mm
159 €
4 366 Kč
Zlatá retiazka s príveskom srdce na gravírovanie
Zlatá retiazka s príveskom srdce na gravírovanie

Zlatá dámska retiazka cable chain s príveskom srdce na gravírovanie je vyrobená z 14 karátového žltého zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, výška srdca je 15 mm, šírka  20 mm. Jeho povrchová úprava je s vysokým leskom s možnosťou gravíru vami ľubovoľne zvoleného textu, iniciálov alebo dátumu len u nás zdarma! Neváhajte a nakupujte u nás za najlepšie ceny s pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6331

420 mm
159 €
4 366 Kč
Zlatá retiazka s príveskom srdiečko so zirkónmi
Zlatá retiazka s príveskom srdiečko so zirkónmi

Dámska retiazka cable chain s príveskom srdiečko je vyrobená z ružového 14 karátového zlata. Dĺžka retiazky  je 420 mm, šírka srdiečka 10 mm, dĺžka je 17 mm, dekorujú ho štyri krásne a kvalitne uchytené zirkóny. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Tento šperk vyjadruje jednoduchosť prepojenú s eleganciou, ktorá je ženami tak vyhľadávaná. Nakupujte u nás z pohodlia Vášho domova priamo od vyrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6327

420 mm
159 €
4 366 Kč
Zlatý náhrdelník Owl yellow
Zlatý náhrdelník Owl yellow

Owl yellow hravý a trendy náhrdelník, ktorý Vás ohúri štýlovým dizajnom, vytvára krásný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare sovy, kde sova je v oblasti očí a nôh zdobený žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka sovy je 10 mm a jej výška je 20 mm. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6379

420 mm
160 €
4 394 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkonmi Scissors
Zlatý náhrdelník so zirkonmi Scissors

Scissors, hravý náhrdelník, ktorý Vás ohúri svojou jedinečnosťou. Dizajn nožničiek vytvára perfektný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare nožničiek, doplnených žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelníka je 450 mm, šírka nožničiek 12 mm a ich výška je 23 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6410

450 mm
165 €
4 531 Kč
Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm
Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm

Tento nádherný náhrdelník s perlami ANNIS je tvorený z očarujúcich veľmi kvalitných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly sú krásnej bielej farby s ružovo vanilkovým nádychom, so zamatovo hladkým povrchom. Lesk týchto perál je hlboký, pôsobí elegantne a tajomne. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom 6 mm a obvodom náhrdelníka 500 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi peknej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou, čo spĺňa predpoklad bezpečného a príjemného nosenia. Perly známe ako kráľovné kameňov boli odjakživa jedným z ukazovateľov moci a hojnosti. Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm dodá šmrnc každému outfitu, ku ktorému si ho oblečiete . Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE67

169 €
4 641 Kč
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Rainbow Touch
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Rainbow Touch

Túto nádhernú šnúru z perál RAINBOW TOUCHE tvoria krásne japonské riečne perly Biwa Perly sú vysokejj kvality, bielej farby s vanilkovým nádychom so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, pravidelného guľatého tvaru s priemerom 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke pre krajší vzhľad a bezpečnosť. Šnúra z perál Biwa RAINBOW TOUCHE vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE106

169 €
4 641 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Chat white
Zlatá retiazka s príveskom Chat white

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového bieleho zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky s príveskom je 450 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška s očkom je 25 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323A

450 mm
169 €
4 641 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Anjel so zirkónmi
Zlatá retiazka s príveskom Anjel so zirkónmi

Zlatá retiazka s príveskom anjel je vyrobená z ružového 14 karátového zlata. Tvorí ju retiazka vzoru cable chain dížky 420 mm, na ktorej je anjelský šperk, plný žiarivého svetla jeho šírka je 10 mm a výška je 14 mm. Žiarivé zirkóny sú umiestnené na krídlach a v dolnej časti tela anjela. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo z pohodlia vášho domova od výrobcu iZlato factory. 
Kód: IZ6325

420 mm
420 mm
169 €
4 641 Kč
Zlatý náhrdelník Rings pink
Zlatý náhrdelník Rings pink

Rings pink jedným slovom vernosť, romantický náhrdelník a svojim dizajnom jedinečný, ktorým vyjadríte všetko aj bez slov. Výrobený je zo 14 karátového kombinovaného zlata, retiazka cable chain má dĺžku 400 mm je dekorovaná dvomi ligotavými zirkónmi a jeho centrálnou ozdobou sú dva prstene z ružového zlata, ktoré sú navzájom prepletené. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie.  Výška prsteňov je 10 mm a šírka 18 mm. Nakupujte priamo od výrobcu iZlato factory z pohodlia Vášho domova.
Kód: IZ6356

400 mm
169 €
4 641 Kč
Zlatá retiazka s príveskom s kamienkami CC
Zlatá retiazka s príveskom s kamienkami CC

Jednoduchosť prepojená s eleganciou, ktorá je ženami tak vyhľadávaná. Ozdobte sa týmto kúskom zo 14 karátového ružového zlata, ktorý bude Váš ideálny spoločníkk pri denných, ale aj večerných príležitostiach. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom dvoch navzájom prepojených písmen C, kde jedno je v bielom zlate a druhé je dekorované žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka ozdoby je 11 mm  a jej výška je 14 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6333

420 mm
450 mm
450 mm
169 €
4 641 Kč
Zlatá retiazka s príveskom ruže
Zlatá retiazka s príveskom ruže

Veľmi elegantná retiazka s príveskom ruže je vyrobená z kombinovaného 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain zo žltého zlata a prívesok v tvare ruže v bielo žltom zlate. Povrchová úprava prívesku je s vysokým leskom v kombinácii s jemným gravírovaním. Použité zapínanie retiazky je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod retiazky je 420 mm, šírka a výška ruže je 25 mm. Zlatá dámska retiazka s príveskom ruže pôsobí mladistvo elegantne, odporúčame ako darček. Nakupujte za výhodné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ4795

170 €
4 668 Kč
Zlatá dámska retiazka s príveskom v motíve Dragonfly vážka z 14 karátového žltého zlata
Zlatá dámska retiazka s príveskom v motíve Dragonfly vážka z 14 karátového žltého zlata

Zlatá dámska retiazka s príveskom v motíve Dragonfly vážka vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžka retiazky vrátane vážky je 420 mm,šírka vážky je 15 mm, výška 13 mm. Prívesok je vykladaný Swarovski kryštálmi teraz za super cenu komplet retiazka + prívesok, retiazka s príveskom je vhodná ako pútavý a nádherný darček z našej najnovšej kolekcie. Garantujeme najnižšiu cenu na trhu priamo od výrobcu...
Kód: IZ3340

420 mm
175 €
4 806 Kč
Zlatý náhrdelník Sea Star yellow
Zlatý náhrdelník Sea Star yellow

Hravý štýlový kúsok Sea Star yellow, ktorý Vám rozjasní deň. Nádherný dizajn morskej hviezdice si Vás podmaní hneď na prvý pohľad. Je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Prívesok má tvar morskej hviezdice je dekorovaný bielymi a čiernymi zirkónmi na retiazke zo žltého zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, priemer hviezdice je 12 mm. Využite možnosť nakúpiť priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6377

450 mm
175 €
4 806 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Cat pink
Zlatá retiazka s príveskom Cat pink

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového ružového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška je 17 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323R

420 mm
450 mm
450 mm
178 €
4 888 Kč
Zlatý náhrdelník Sea Star white
Zlatý náhrdelník Sea Star white

Hravý štýlový kúsok Sea Star white, ktorý Vám rozjasní deň. Nádherný dizajn morskej hviezdice si Vás podmaní hneď na prvý pohľad. Je vyrobený z bielého 14 karátového zlata. Prívesok má tvar morskej hviezdice je dekorovaná bielymi zirkónmi na retiazke z bielého zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Jej dĺžka je 450 mm, šírka hviezdice je 20 mm. Využite možnosť nakúpiť priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6376

450 mm
178 €
4 888 Kč
Zlatý náhrdelník Rings yellow
Zlatý náhrdelník Rings yellow

Rings yellow jedným slovom vernosť, romantický náhrdelník a svojim dizajnom jedinečný, ktorým vyjadríte všetko aj bez slov. Výrobený je zo 14 karátového žltého zlata, retiazka cable chain má dĺžku 400 mm je dekorovaná dvomi ligotavými zirkónmi a jeho centrálnou ozdobou sú dva prstene navzájom prepletené. Použité zapínanie je na pérový krúžok, čo spĺňa požiadavku bezpečného a pohodlného nosenia. Výška prsteňov je 10 mm a šírka 18 mm. Nakupujte priamo od výrobcu iZlato factory z pohodlia Vášho domova.
Kód: IZ6355

400 mm
179 €
4 915 Kč
Zlatý náhrdelník Rebelka Skull 1
Zlatý náhrdelník Rebelka Skull 1

Náhrdelník Rebelka Skull 1 vytvára jedinečný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare lebky. Dĺžka retiazky je 430 mm, šírka lebky je 7 mm a jej výška je 15 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6382

450 mm
179 €
4 915 Kč
Zlatý náhrdelník Srdiečko
Zlatý náhrdelník Srdiečko

Romantický, úžasný šperk, v tvare srdca. Zlatý dámsky náhrdelník je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná srdiečkom s povrchovou úpravou vysokým leskom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka srdiečka je 20 mm a jeho výška je 22 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6446

450 mm
179 €
4 915 Kč

Strana 1/5

1 2 3 4 5

Zlaté náhrdelníky majú svoj pôvod v staroveku. Nosili ich už starí Egypťania a pohani v Keltskej ríši. Barbarské kmene taktiež obľubovali náhrdelníky.

Zlaté náhrdelníky určovali spoločenské postavenie majiteľa a boli výsadou bohatej spoločenskej vrstvy. Šperky sa často nosili ozdobené príveskom alebo ich doplňovali drahé kamene.

V antickom prostredí sa zlaté náhrdelníky zdobili mincami, malými kúskami kovových častí, alebo rôznymi tvarmi mušlí. Podobne to bolo aj v kultúre Inkov.

Stredovek a priniesol bohato zdobené zlaté náhrdelníky, kde často boli použité drahé kamene a perly. Objavili sa viacradové šperky.

Dnes sa môžeme stretnúť s nepravidelnými tvarmi, rôznymi hrúbkami a nespočetným množstvom vzorov, ktoré zlaté náhrdelníky majú. Doplnené sú často ozdobami v podobe drahých kameňov.

Kategórie zlatých šperkov


Podrobné vyhľadávanie

Kategória zlata Farba zlata Kameň Určenie
Cena šperku (€)
od do

Platobné metódy

Doprava zdarma

Bezstarostná výmena šperkov až 30 dní

Najvačsie zlatníctvo na internete izlato.sk: predaj zlatých šperkov online.
Ponúkame Vám úplne kompletný sortiment zlatých šperkov aj klenotov so Swarovski kryštálmi z našej produkcie, európskych ako aj svetových renomovaných zlatníckych a šperkárskych výrobcov. Najširší sortiment: zlaté svadobné obrúčky, zásnubné prstene, náušnice, retiazky, náramky, ale aj hrubé zlaté reťaze sú u od nás expedované do 24h.

Novinka: na žiadosť naších zákazníkov pripravujeme široký sortiment z ocele, striebra a značkové hodinky a šperky made in Italy.

Sme si vedomí, že nákup šperkov musí byť v prvom rade radosť z online nakupovania s pohodlia Vášho domova a maximálny komfort zabezpečený internetovým zlatníctvom izlato.sk. Inšpiráciu hľadáme v dotazoch od Vás, našich zákazníkov a celý systém nákupu zlatých šperkov upravujeme podľa Vašich nápadov a typov.

Nie je podstatné, či si teraz kúpite zlatý šperk cez náš e-shop, alebo zavoláte a poradíte sa priamo na našej bezplatnej linke 0800 300 575, všetko prebehne tak ako keby ste nakupovali osobne, čiže tak ako ste vždy boli zvyknutý.

Postačuje si už len vybrať zo širokého sortimentu, vložiť šperk do košíka a objednať. Sami uvidíte, že všetko ostatné je už v našej kompetencii a o našej profesionalite. Presvedčite sa a budete milo prekvapený z najširšieho sortimentu a priateľných cien pre všetkých a tiež, že sa dá nakupovať pohodlne a bezpečne aj takto.

Pôsobíme online na celom Slovensku hlavne v týchto mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Prešov, Košice, Zvolen, Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno, Šahy, Dolný Kubín, Bardejov, Piešťany, Trenčín, Poprad, Stará Ľubovňa, Levoča, Levice, Rožňava, Spišská Nová Ves, Čadca, Modra, Senica, Bernolákovo, Michalovce, Trebišov, Humenné, Zlaté Moravce, Púchov, Dubnica nad Váhom, Myjava, Sabinov, Svit, Kežmarok, Námestovo, Šamorín, Veľký Meder, Kollárovo, Šurany, Detva, Sereď, Galanta, Senec, Hlohovec, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Martin, Vrútky, Snina, Ružomberok, Tornaľa, Veľký Krtíš...

Certifikáty Geologických Laboratórii
Sphere card
Novinky emailom