Zlaté náhrdelníky

  • Cena

  • Váha

  • Pridané

  • tabuľka dlaždice Zobrazenie

  • 1 2 3 4 5
DOPRAVA ZADARMO 100% garancia bezstarostnej výmeny šperku až 30 dní
OBRÁZOK NÁZOV A POPIS TOVARU VARIANTY CENA
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Mermaid 1
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Mermaid 1

Túto nádhernú šnúru z perál MERMAID 1 tvoria kultivované japonské riečne perly Biwa. Perly sú dobrej kvality, bielej farby s vanilkovým nádychom so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, guľatého a pologuľatého tvaru s priemerom 7 - 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke, pre krajší vzhľad. Šnúra z perál Biwa MERMAID 1 vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE105

99 €
2 733 Kč
Jedinečná šnúra z tmavých perál Biwa - Mermaid 2
Jedinečná šnúra z tmavých perál Biwa - Mermaid 2

Túto nádhernú šnúru z tmavých perál MERMAID 2 tvoria kultivované japonské riečne perly Biwa. Perly sú dobrej kvality, krásnej tmavomodrej dúhovej farby so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, guľatého a pologuľatého tvaru s priemerom 7 - 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke, pre krajší vzhľad. Šnúra z tmavých perál Biwa MERMAID 2 vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE107

99 €
2 733 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Jabĺčko
Zlatý dámsky náhrdelník Jabĺčko

Náhrdelník Jabĺčko pôsobí mladistvo elegantne, a veľmi jemne. Je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku cable chain je dlhá 420 mm. Použité zapínanie retiazky je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Jabĺčko je s povrchopou úpravou s vysokým leskom šírka je 9 mm a výška 11 mm. Nakupujte za výhodné ceny pohodlnene z vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6369

420
99 €
2 733 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Lea
Zlatý náhrdelník s kamienkami Lea

Lea je romantický, úžasný šperk, ktorý si zamilujete na prvý pohľad je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná guličkami v línií s farebnými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka guličiek je 10 mm, hrúbka je 3 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6361

420
119 €
3 286 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkónmi v línií
Zlatý náhrdelník so zirkónmi v línií

Vďaka mojej pohodlnosti ma budete zbožňovať a elegancii do ktorej Vás zahalím neodoláte. Je vyrobená zo 14 karátového kombinovaného zlata, retiazka cable chain z bielého zlata dekorovaná žiarivými zirkónmi uložených v línií a vysiacím srdiečkom z ružového zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka ozdoby 20mm. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6383

420
119 €
3 286 Kč
Zlatý náhrdelník s krížikom
Zlatý náhrdelník s krížikom

Kríž je najuniverzálnejší z jednoduchých symbolických znakov a tiež hlavným symbolom ochrany. Šperk ktorý je stále in! Dámsky náhrdelník s krížikom je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka dekorovaná v strede lesklým krížikom. Šírka krížika je 10 mm a jeho dĺžka je 22 mm, obvod je 450 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: IZ7110

119 €
3 286 Kč
Zlatý náhrdelník s motýľom
Zlatý náhrdelník s motýľom

Jemný a ženský náhrdelník, ktorý Vás rozžiarí. Je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare motýľa. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka prívesku je 14 mm, dĺžka prívesku 12 mm. Zapínanie je na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7655

420
450
119 €
3 286 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Lucky 1
Zlatý dámsky náhrdelník Lucky 1

Môžete prežiť šťastný každý jeden deň. S náhrdelníkom z kolekcie Lucky v tvare štvorlístka, ktorý je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžka náhrdelníka je 420 mm, priemer ozdoby je 14 mm. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7108

119 €
3 286 Kč
Perlový náhrdelník Celeste 3
Perlový náhrdelník Celeste 3

Luxus, ktorý je stvorený pre kráľovnú večera, plný dokonalosti a detailu. Čarovná kompozícia perál v sebe ukrýva bezchybný lesk. Perlový náhrdelník Celeste 3 pozostáva z výnimočných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly majú ľadovo-šampanskú farbu so zamatovo hladkým povrchom. Vhodný k formálnym aj neformálnym príležitostiam. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom 4 mm a obvodom náhrdelníka 450 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi elegantnej zlatej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Nech je každý deň, výnimočným dňom. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE136

129 €
3 562 Kč
Zlatý náhrdelník rebelka Skull 2
Zlatý náhrdelník rebelka Skull 2

Náhrdelník Rebelka Skull 2 vytvára jedinečný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare lebky. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka lebky je 10 mm a jej výška je 15 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6465

420
450
129 €
3 562 Kč
Zlatý náhrdelník s príveskom Lucky
Zlatý náhrdelník s príveskom Lucky

Lucky- majte šťastie stále zo sebou. Dámsky náhrdelník v tvare štvorlístka je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Dĺžka náhrdelníka je 450 mm, priemer ozdoby je 12 mm. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7107

129 €
3 562 Kč
Zlatý náhrdelník V.I.P. hviezd Puzzle
Zlatý náhrdelník V.I.P. hviezd Puzzle

Hravý a dizajnový kúsok, ktorý Vám rozžiari deň. Dámsky náhrdelník je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata, tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare puzzle s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka prívesku je 12 mm, dĺžka prívesku 16 mm. Zapínanie je na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7654

420
450
129 €
3 562 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník Infinity 4
Zlatý dámsky náhrdelník Infinity 4

Moderný šperk s zaujímavým dizajnom pre štýlove typy žien. Náhrdelník z kolekcie Infitinity je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Ležatá osmička- symbol nekonečna, predstavuje spojenie v dokonalú jednotu a harmóniu. Dĺžka náhrdelníka je 450 mm, šírka ozdoby nekonečna je 6 mm a jeho výška je 7 mm. Náhrdeník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérovy krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7109

129 €
3 562 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 1
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 1

Retiazka s príveskom Náhrdelník hviezd Circle 1kruh je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 15 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5428

400
420
139 €
3 838 Kč
Zlatá retiazka s príveskom amorove srdiečko
Zlatá retiazka s príveskom amorove srdiečko

Dámska retiazka cable chain s príveskom amorove srdiečko je vyrobená zo 14 karátového kombinovaného zlata. Jej dĺžka je 400 mm, výška srdiečka je 8 mm a jeho šírka je 16 mm. Cez srdiečko prechádza amorov šíp ktorý je vyrobený z bielého zlata dozdobené je žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Neváhajte a ozdobte sa týmto kúskom, ktorý bude Váš ideálny spoločník pri denných, ale aj večerných príležitostiach. Nakupujte u nás z pohodlia vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6328

400
139 €
3 838 Kč
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla

Anjelské krídla Vám dodajú štýl a eleganciu, budu vašou žiarivou ozdobou v spoločnosti aj vo všedný deň. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata. Tvorí ich retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjelských krídel, ktoré sú po celom obvode zdobené trblietavými zirkónmi. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka anjelských krídel je 20 mm a ich dĺžka je 8 mm. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6478

420
149 €
4 114 Kč
Perlový náhrdelník Zoya 2
Perlový náhrdelník Zoya 2

Perly sú darom, ktorý má svoju trvácnosť, sú tu s nami aby nám priniesli šťastie, ochránili manželstvo či prilákali k ich majiteľke peniaze. Ručne robený perlový náhrdelník z kolekcie Zoya 2 je vyrobený z krásnych a vzácnych sladkovodných perál- Biwa a zapínania, ktoré je vyrobené zo 14 karátového bieleho zlata. Perly sú najvyššej kvality, staroružovej perleťovej farby s unikátnym leskom, guľatého tvaru s priemerom 6 mm, obvod náhrdelníka je 400 mm. Náhrdelník tvorí rad perál navlečených ručne na hodvábnej šnúrke, použité zapínanie v podobe elegantnej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny, priamo od výrobcu iZlato factory pohodlne z Vášho domova.
Kód: PE141

149 €
4 114 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2

Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 2 kruh je vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 10 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5429

400
420
450
149 €
4 114 Kč
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3
Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3

Náhrdelník hviezd VIP CIRCLE 3 e vyrobená zo žltého 14 karátového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare kruhu s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 420 mm, priemer ozdoby je 10 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Retiazka s príveskom je vhodná na bežné nosenie ako aj do spoločnosti , odporúčame ako pútavý darček.
Kód: IZ5431

420
149 €
4 114 Kč
Zlatá retiaska s príveskom Ring
Zlatá retiaska s príveskom Ring

Ring, úchvatné tvarovanie, kde sa dokonale vyníma zmysel pre detail a nežnosť. Jej línie čakajú na majiteľku, ktorá si bude ceniť jej výnimočnosť a s radosťou ju bude nosiť. Vyrobená je zo 14 karátového ružového zlata. Tvorí ju retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare prsteňa, ktorý je doplnený žiarivým zirkónom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka ozdoby je 10 mm a jej výška je 13 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6332

450
149 €
4 114 Kč
Perlový náhrdelník Zoya
Perlový náhrdelník Zoya

Perly sú darom, ktorý má svoju trvácnosť, sú tu s nami aby nám priniesli šťastie, ochránili manželstvo či prilákali k ich majiteľke peniaze. Náhrdelník z kolekcie Zoya je vytvorený z očarujúcich sladkovodných perál a zapínania zo 14 karátového bieleho zlata. Perly sú najvyššej kvality, lososovej farby so zamatovo hladkým povrchom, čistým leskom, pravidelného guľatého tvaru s priemerom 6 mm, obvod náhrdelníka je 450 mm. Tvorí ho rad perál navlečených ručne na hodvábnej šnúrke, použité zapínanie v podobe elegntnej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny, priamo od výrobcu iZlato factory pohodlne z Vášho domova.
Kód: PE140

159 €
4 390 Kč
Retiazka s príveskom Ballet dancer pink
Retiazka s príveskom Ballet dancer pink

Zlatá dámska retiazka s príveskom v motíve Ballet dancer primma ballerína vyrobená z ružového 14 karátového zlata. Dĺžka retiazky z bieleho 14 karátového zlata je 420 mm,šírka balleríny je 12 mm, výška 26 mm. Prívesok je vykladaný zirkónmi teraz za super cenu komplet retiazka + prívesok, retiazka s príveskom je vhodná ako pútavý a nádherný darček z našej najnovšej kolekcie. Garantujeme najnižšiu cenu na trhu priamo od výrobcu...
Kód: IZ3343

420
159 €
4 390 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Cat yellow
Zlatá retiazka s príveskom Cat yellow

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového žltého zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška je 17 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323

420
159 €
4 390 Kč
Zlatá retiazka s príveskom srdce na gravírovanie
Zlatá retiazka s príveskom srdce na gravírovanie

Zlatá dámska retiazka cable chain s príveskom srdce na gravírovanie je vyrobená z 14 karátového žltého zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, výška srdca je 15 mm, šírka 20 mm. Jeho povrchová úprava je s vysokým leskom s možnosťou gravíru vami ľubovoľne zvoleného textu, iniciálov alebo dátumu len u nás zdarma! Neváhajte a nakupujte u nás za najlepšie ceny s pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6331

420
159 €
4 390 Kč
Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm
Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm

Tento nádherný náhrdelník s perlami ANNIS je tvorený z očarujúcich veľmi kvalitných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly sú krásnej bielej farby s ružovo vanilkovým nádychom, so zamatovo hladkým povrchom. Lesk týchto perál je hlboký, pôsobí elegantne a tajomne. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru jedna ako druhá s priemerom 6 mm a obvodom náhrdelníka 500 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi peknej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou, čo spĺňa predpoklad bezpečného a príjemného nosenia. Perly známe ako kráľovné kameňov boli odjakživa jedným z ukazovateľov moci a hojnosti. Náhrdelník s perlami ANNIS 6 mm dodá šmrnc každému outfitu, ku ktorému si ho oblečiete . Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE67

169 €
4 666 Kč
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Rainbow Touch
Jedinečná šnúra z perál Biwa - Rainbow Touch

Túto nádhernú šnúru z perál RAINBOW TOUCHE tvoria krásne japonské riečne perly Biwa Perly sú vysokejj kvality, bielej farby s vanilkovým nádychom so zamatovo hladkým povrchom intenzívnym a čistým leskom, pravidelného guľatého tvaru s priemerom 8 mm a dĺžkou šnúry 160 cm. Perly sú organické drahokamy odjakživa známe ako kráľovné kameňov. Vždy boli jedným z ukazovateľov hojnosti a moci. Boli cenené kvôli svojej magickej kráse a známe v mnohých kultúrach už v dávnej histórii. Šnúru tvorí rad perál navlečených na hodvábnej šnúrke pre krajší vzhľad a bezpečnosť. Šnúra z perál Biwa RAINBOW TOUCHE vyzerá skvele a môže sa nosiť volne okolo krku, alebo s ozdobným uzlom, či v pretočená v trojrade a určite sa stane súčasťou vašej šperkovnice. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa ďalšími členmi našej veľkej rodiny spokojných zákazníkov.
Kód: PE106

169 €
4 666 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Chat white
Zlatá retiazka s príveskom Chat white

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového bieleho zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky s príveskom je 420 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška s očkom je 25 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323A

420
169 €
4 666 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Anjel so zirkónmi
Zlatá retiazka s príveskom Anjel so zirkónmi

Zlatá retiazka s príveskom anjel je vyrobená z ružového 14 karátového zlata. Tvorí ju retiazka vzoru cable chain dížky 420 mm, na ktorej je anjelský šperk, plný žiarivého svetla jeho šírka je 10 mm a výška je 14 mm. Žiarivé zirkóny sú umiestnené na krídlach a v dolnej časti tela anjela. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo z pohodlia vášho domova od výrobcu iZlato factory.

Kód: IZ6325

420
169 €
4 666 Kč
Zlatý náhrdelník Rings pink
Zlatý náhrdelník Rings pink

Rings pink jedným slovom vernosť, romantický náhrdelník a svojim dizajnom jedinečný, ktorým vyjadríte všetko aj bez slov. Výrobený je zo 14 karátového kombinovaného zlata, retiazka cable chain má dĺžku 400 mm je dekorovaná dvomi ligotavými zirkónmi a jeho centrálnou ozdobou sú dva prstene z ružového zlata, ktoré sú navzájom prepletené. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Výška prsteňov je 10 mm a šírka 18 mm. Nakupujte priamo od výrobcu iZlato factory z pohodlia Vášho domova.
Kód: IZ6356

400
169 €
4 666 Kč
Zlatý náhrdelník so zirkonmi Scissors
Zlatý náhrdelník so zirkonmi Scissors

Scissors, hravý náhrdelník, ktorý Vás ohúri svojou jedinečnosťou. Dizajn nožničiek vytvára perfektný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare nožničiek, doplnených žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelníka je 450 mm, šírka nožničiek 12 mm a ich výška je 23 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6410

450
169 €
4 666 Kč
Zlatý náhrdelník Owl yellow
Zlatý náhrdelník Owl yellow

Owl yellow hravý a trendy náhrdelník, ktorý Vás ohúri štýlovým dizajnom, vytvára krásný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare sovy, kde sova je v oblasti očí a nôh zdobený žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka sovy je 10 mm a jej výška je 20 mm. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6379

420
169 €
4 666 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Infinity 4
Zlatá retiazka s príveskom Infinity 4

Ležatá osmička- symbol nekonečna, udržiava harmóniu, predstavuje spojenie dvoch pólov v dokonalú jednotu.Náhrdelník z kolekcie Infitinity je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata, dekorovaný líniou zirkónov. Štýlový šperk s unikátnym osadením trblietavých zirkónov a zaujímavým dizajnom pre moderné typy žien. Dĺžka náhrdelníka je 420 mm, šírka ozdoby nekonečna je 22 mm a jeho výška je 8 mm. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain s použitým zapínaním na pérový krúžok. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ7079

400
169 €
4 666 Kč
Zlatá retiazka s príveskom s kamienkami CC
Zlatá retiazka s príveskom s kamienkami CC

Jednoduchosť prepojená s eleganciou, ktorá je ženami tak vyhľadávaná. Ozdobte sa týmto kúskom zo 14 karátového ružového zlata, ktorý bude Váš ideálny spoločníkk pri denných, ale aj večerných príležitostiach. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom dvoch navzájom prepojených písmen C, kde jedno je v bielom zlate a druhé je dekorované žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 400 mm, šírka ozdoby je 11 mm a jej výška je 14 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6333

450
420
169 €
4 666 Kč
Zlatý náhrdelník Rings yellow
Zlatý náhrdelník Rings yellow

Rings yellow jedným slovom vernosť, romantický náhrdelník a svojim dizajnom jedinečný, ktorým vyjadríte všetko aj bez slov. Výrobený je zo 14 karátového žltého zlata, retiazka cable chain má dĺžku 400 mm je dekorovaná dvomi ligotavými zirkónmi a jeho centrálnou ozdobou sú dva prstene navzájom prepletené. Použité zapínanie je na pérový krúžok, čo spĺňa požiadavku bezpečného a pohodlného nosenia. Výška prsteňov je 10 mm a šírka 18 mm. Nakupujte priamo od výrobcu iZlato factory z pohodlia Vášho domova.
Kód: IZ6355

400
179 €
4 942 Kč
Zlatý náhrdelník Rebelka Skull 1
Zlatý náhrdelník Rebelka Skull 1

Náhrdelník Rebelka Skull 1 vytvára jedinečný módny doplnok vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Náhrdelník tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare lebky. Dĺžka retiazky je 420 mm, šírka lebky je 7 mm a jej výška je 15 mm. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6382

420
450
179 €
4 942 Kč
Zlatý náhrdelník Srdiečko
Zlatý náhrdelník Srdiečko

Romantický, úžasný šperk, v tvare srdca. Zlatý dámsky náhrdelník je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Tvorí ho retiazka cable chain dekorovaná srdiečkom s povrchovou úpravou vysokým leskom. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka srdiečka je 20 mm a jeho výška je 22 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6446

450
179 €
4 942 Kč
Zlatý náhrdelník s perlami Letizia 2
Zlatý náhrdelník s perlami Letizia 2

Letizia 2, tento okúzľujúci šperk pôsobí nesmierne honosne a luxusne a hodí sa do spoločnosti kde s Vás urobí kráľovnu. Sladkovodné perly- Biwa perleťovej farby a hladkým povrchom, guľatého tvaru ich priemer je 7 mm a obvod náhrdelníka je 400 alebo 450 mm. Sú navlečené na hodvábnej šnúrke a medzi každou sú naviazané uzlíky pre bezpečnosť a krajší vzhľad. Zapínania zo žltého 14 karátového zlata v podobe krásnej guličky so zasúvacím mechanizmom pre spoľahlivé a príjemné nosenie. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory. Na Slovensko doručíme zdarma do 24h do Českej republiky do 2 pracovných dní od obdržania objednávky.
Kód: PE129

400
450
179 €
4 942 Kč
Zlatý náhrdelník Sea Star yellow
Zlatý náhrdelník Sea Star yellow

Hravý štýlový kúsok Sea Star yellow, ktorý Vám rozjasní deň. Nádherný dizajn morskej hviezdice si Vás podmaní hneď na prvý pohľad. Je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Prívesok má tvar morskej hviezdice je dekorovaný bielymi a čiernymi zirkónmi na retiazke zo žltého zlata. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Dĺžka retiazky je 450 mm, priemer hviezdice je 12 mm. Využite možnosť nakúpiť priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6377

450
179 €
4 942 Kč
Zlatá retiazka s príveskom Cat pink
Zlatá retiazka s príveskom Cat pink

Cat, hravá a nežná. Rada sa odejete do jednoduchosti, ktorá má žiarivú iskru? Moje kúzelné miery sú presne pre Vás. Vyrobená je zo 14 karátového ružového zlata. Retiazku s príveskom tvorí retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare mačky, ktorá má vo svojom brušku ozdobu doplnenú žiarivým zirkónom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka mačky je 13 mm a jej výška je 17 mm. Cena pod obrázkom je uvedená za komplet retiazka s príveskom. Nakupujte priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory z pohodlia domova.
Kód: IZ6323R

450
179 €
4 942 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 6
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 6

Stephani 6, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6392

450
189 €
5 218 Kč
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla
Zlatý náhrdelník Anjelské krídla

Anjelské krídla s krásnym zmyselom pre detail, ktorý poteší najmä elegantné a jemné typy žien. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata, tvorí ich retiazka cable chain dekorovaná príveskom v tvare anjelských krídel s povrchovou úpravou vysokým leskom. Dĺžka retiazky je 450 mm, šírka anjelských krídel je 30 mm a ich dĺžka je 9 mm. Zapínanie je na pérový krúžok pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z Vášho domova od spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6479

450
189 €
5 218 Kč
Perlový náhrdelník Celeste 4
Perlový náhrdelník Celeste 4

Luxusný a jemný je náhrdelník z kolekcie Celeste je tvorený z očarujúcich veľmi kvalitných sladkovodných perál a zapínania zo žltého 14 karátového zlata s vysokým leštením. Perly sú krásnej, perleťovo bielej farby so zamatovo hladkým povrchom. Lesk týchto perál je hlboký, pôsobí elegantne a tajomne. Vhodný k formálnym aj neformálnym príležitostiam. Perly sú najvyššej kvality, vysoko pravidelného guľatého tvaru s priemerom je 3- 8 mm a obvodom náhrdelníka 450 mm. Perly sú ručne navlečené na hodvábnej šnúrke s použitým zapínaním v podobe veľmi elegntnej guličky so zasúvacím mechanizmom a poistkou. Náhrdelník Celeste čaká len na svoju romantickú majiteľku. Využite možnosť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny pohodlne priamo z domu a staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom.
Kód: PE143

189 €
5 218 Kč
Diamantový náhrdelník s briliantom Flower kvietok
Diamantový náhrdelník s briliantom Flower kvietok

Zlatý dámsky exkluzívny náhrdelník vyrobený zo 14 karátového žltého zlata v motíve flower kvietok. Prívesok aj retiazka má lesklý povrch a zdobí ho nádherný diamant s briliantovým brusom o váhe 0.010 ct. Čistota briliantu je SI1 farba H. Priemer kvietka je 8 mm, hrúbka 2 mm. Dĺžka retiazky 450 mm. K náhrdelníku prikladáme certifikát farby,čírosti a hmotnosti kameňa.
Kód: IZ2786

189 €
5 218 Kč
Zlatý dámský náhrdelník so zirkónmi Aurora
Zlatý dámský náhrdelník so zirkónmi Aurora

Cíťte sa svieža a hravá, plná lesku, ktorý Vás spestrí jedine náhrdelník Aurora je to pravé pre Vás. Vyrobený je zo 14 karátového žltého zlata, kde retiazka vzoru cable chain má dĺžka 400 mm a po obvode je dekorovaná ozdobami, ktoré sú posiate žiarivými zirkónmi. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu iZlato factory.
Kód: IZ6360

400
420
189 €
5 218 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 3
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani 3

Stephani 3, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6389

450
189 €
5 218 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník kolekcia Flexi
Zlatý dámsky náhrdelník kolekcia Flexi

Tento elegantný dámsky náhrdelník kolekcia Flexi je vyrobený zo žltého 14 karátového zlata. Šperk je tvorený flexibilnou obručou, ktorá je vypletaná jemným diagonálnym vzorom. Má obdĺžnikový profil a povrchovú úpravu predstavuje vysoký lesk. Je ideálnym doplnkom k úžasným náramkom z tejto kolekcie a vkusným darčekom aj pre tú najnáročnejšiu zákazníčku. Jeho šírka je 2 mm a dĺžka je variabilná od 450 mm do 480 mm. Použité zapínanie je na karabínku pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Nakupujte pohodlne z domu priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory za bezkonkurenčné ceny.
Kód: IZ6157

480
189 €
5 218 Kč
Zlatý dámsky náhrdelník kolekcia Flexi white
Zlatý dámsky náhrdelník kolekcia Flexi white

Tento krásny dámsky náhrdelník kolekcia Flexi white je vyrobený z bieleho 14 karátového zlata. Šperk je tvorený flexibilnou obručou, ktorá je vypletaná jemným diagonálnym vzorom. Má obdĺžnikový profil a povrchovú úpravu predstavuje vysoký lesk. Je ideálnym doplnkom k úžasným náramkom z tejto kolekcie a vkusným darčekom aj pre tú najnáročnejšiu zákazníčku. Jeho šírka je 2 mm a dĺžka je variabilná od 450 mm do 480 mm. Použité zapínanie je na karabínku pre príjemné a spoľahlivé nosenie. Nakupujte pohodlne z domu priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory za bezkonkurenčné ceny.
Kód: IZ6158

480
189 €
5 218 Kč
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani
Zlatý náhrdelník s kamienkami Stephani

Stephani, je nežná a hravá, rozmanitosť a farebnosť jej drahokamov nádherne vyniká a zažiari pri každej príležitosti. Retiazka vzoru cable chain je vyrobená zo 14 karátového zlata. Dekorovaná farebnými kamienkami a zlatými ozdôbkami. Použité zapínanie je na pérový krúžok pre bezpečné a pohodlné nosenie. Obvod náhrdelník je 450 mm. Nakupujte z pohodlia Vášho domova priamo od výrobcu spoločnosti iZlato factory.
Kód: IZ6386

450
189 €
5 218 Kč

Strana 1/5

1 2 3 4 5

Zlaté náhrdelníky majú svoj pôvod v staroveku. Nosili ich už starí Egypťania a pohani v Keltskej ríši. Barbarské kmene taktiež obľubovali náhrdelníky.

Zlaté náhrdelníky určovali spoločenské postavenie majiteľa a boli výsadou bohatej spoločenskej vrstvy. Šperky sa často nosili ozdobené príveskom alebo ich doplňovali drahé kamene.

V antickom prostredí sa zlaté náhrdelníky zdobili mincami, malými kúskami kovových častí, alebo rôznymi tvarmi mušlí. Podobne to bolo aj v kultúre Inkov.

Stredovek a priniesol bohato zdobené zlaté náhrdelníky, kde často boli použité drahé kamene a perly. Objavili sa viacradové šperky.

Dnes sa môžeme stretnúť s nepravidelnými tvarmi, rôznymi hrúbkami a nespočetným množstvom vzorov, ktoré zlaté náhrdelníky majú. Doplnené sú často ozdobami v podobe drahých kameňov.

Zlato

Farba zlata

Vyberte si kameň

Určenie

Cena šperku

Ďalšie možnosti


Platobné metódy


Doprava zdarma

Do štátov EU a EEC

Doručenie do Belgicka Doručenie do Dánska Doručenie do Fínska Doručenie do Francúzska Doručenie do Holandska Doručenie do Írska Doručenie do Luxemburska Doručenie do Nórska Doručenie do Portugalska Doručenie do Rumunska Doručenie do Španielska Doručenie do Švajčiarska Doručenie do Švédska Doručenie do Talianska Doručenie do Veľkej Británie
Bezstarostná výmena šperkov až 30 dní

Najvačsie zlatníctvo na internete izlato.sk: predaj zlatých šperkov online.
Ponúkame Vám úplne kompletný sortiment zlatých šperkov aj klenotov so Swarovski kryštálmi z našej produkcie, európskych ako aj svetových renomovaných zlatníckych a šperkárskych výrobcov. Najširší sortiment: zlaté svadobné obrúčky, zásnubné prstene, náušnice, retiazky, náramky, ale aj hrubé zlaté reťaze sú u od nás expedované do 24h.

Novinka: na žiadosť naších zákazníkov pripravujeme široký sortiment z ocele, striebra a značkové hodinky a šperky made in Italy.

Sme si vedomí, že nákup šperkov musí byť v prvom rade radosť z online nakupovania s pohodlia Vášho domova a maximálny komfort zabezpečený internetovým zlatníctvom izlato.sk. Inšpiráciu hľadáme v dotazoch od Vás, našich zákazníkov a celý systém nákupu zlatých šperkov upravujeme podľa Vašich nápadov a typov.

Nie je podstatné, či si teraz kúpite zlatý šperk cez náš e-shop, alebo zavoláte a poradíte sa priamo na našej bezplatnej linke 0800 300 575, všetko prebehne tak ako keby ste nakupovali osobne, čiže tak ako ste vždy boli zvyknutý.

Postačuje si už len vybrať zo širokého sortimentu, vložiť šperk do košíka a objednať. Sami uvidíte, že všetko ostatné je už v našej kompetencii a o našej profesionalite. Presvedčite sa a budete milo prekvapený z najširšieho sortimentu a priateľných cien pre všetkých a tiež, že sa dá nakupovať pohodlne a bezpečne aj takto.

Pôsobíme online na celom Slovensku hlavne v týchto mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Prešov, Košice, Zvolen, Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno, Šahy, Dolný Kubín, Bardejov, Piešťany, Trenčín, Poprad, Stará Ľubovňa, Levoča, Levice, Rožňava, Spišská Nová Ves, Čadca, Modra, Senica, Bernolákovo, Michalovce, Trebišov, Humenné, Zlaté Moravce, Púchov, Dubnica nad Váhom, Myjava, Sabinov, Svit, Kežmarok, Námestovo, Šamorín, Veľký Meder, Kollárovo, Šurany, Detva, Sereď, Galanta, Senec, Hlohovec, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Martin, Vrútky, Snina, Ružomberok, Tornaľa, Veľký Krtíš...

Certifikáty Geologických Laboratórii
Sphere card
Novinky emailom