Model: DM012AS

Diamantová súprava 0,125 ct Victorian red Ellipse


Podrobnosti o produkte

Drahokamy: Briliant, Rubín, Materiál: Zlato 14K, Rýdzosť: 14 karátov, 585/1000, Určenie: pre ženy, Váha šperku: 5.63 gramov, Farba zlata: Biele zlato, Priemer: očka prívesku 2 mm, Šírka: náušníc 5 mm, Výška: prívesku 15 mm, Certifikovaný diamant: iZlato, Celková hmotnosť diamantov: 0.1250 (ct), Farba diamantov (min.): H, Čirosť diamantov (min.): SI1, Stav: Prepáčte šperk momentálne nie je skladom,

Victorian red Ellipse, je súprava z farebnej kolekcie Victorian s ktorou zažijete neopakovateľné chvíle šťastia. Diamanty vždy vyjadrujú mimoriadnosť a exkluzivitu. Súprava je vyrobená z bieleho 14 karátového zlata, skladá sa z prívesku, prsteňa a náušníc. Ozdobou sú dominantné rubíny a číre round brilianty. Rozmery briliantov sú 25 x 1,0 mm, rozmery rubínov 4 x 5 mm x 7 mm a celková hmotnosť je 0,125 ct, farba H a čistota SI. Šírka prívesku je 5 mm a jeho výška aj s očkom na retiazku je 15 mm, priemer očka je 2 mm. Veľkosť prsteňa si vyberte z dostupných rozmerov. Šírka náušníc je 5 mm ich výška je 17 mm, použité je bezpečné zapínanie na anglický patent. K šperkom prikladáme certifikát farby, čírosti a hmotnosti diamantov. Nakupujte u nás iZlato ponúka výhodné ceny, kvalitu a serióznosť.

Otázky k produktu

K tomuto šperku ešte nikto nepoložil otázku. Buďte prvý.
Ak máte problém s odoslaním objednávky alebo nechcete vyplňovať formulár, zavolajte na našu bezplatnú linku na 0800 300 575. Všetko vyplníme za vás. Urobte si teda objednávku cez telefón!

Pri objednávke cez telefón od vás budeme potrebovať tieto informácie:

 1. Kód modelu (nachádza sa vedľa fotografie šperku v pravo)
 2. Kompletná adresa doručenia, na ktorú šperk príde.
 3. Telefónne číslo, na ktorý sa vám kuriér dovolá pri doručovaní, a na ktorý tiež príde potvrdzujúca SMS správa.
 4. Spôsob dopravy, ktorý vám vyhovuje, je v rámci územia SR zadarmo (Poštou alebo kuriérom DPD / UPS)
 5. Spôsob úhrady cez telefón je možný len týmito dvoma spôsobmi:
  • Prevodom
  • Dobierka
  • (pri online objednávke existuje, samozrejme, aj možnosť platiť kartou, online bankingom cez TrustPay, a cez PayPal)
 6. E-mailová adresa, na ktorú bude zaslané potvrdenie prijatia a odoslania objednávky. (bude potreba ju vyhláskovať kvôli správnosti)