Tipy, ako a kde ju požiadať o ruku.

Zásnubné prstene

Ako zistiť správnu veľkosť prsteňa?
 • Cena

 • Váha

 • Pridané

 • tabuľka dlaždice Zobrazenie

 • 1 2 3 4 5 6
 • od: 79 do: 15 959
  79.00 15959.00
DOPRAVA ZADARMO 100% garancia bezstarostnej výmeny šperku až 30 dní

Zásnubný prsteň Diane 1

Zásnubný prsteň Diane 1
iZlato® cena: 79 € CS9RI1927A

Zásnubný prsteň Diane 6

Zásnubný prsteň Diane 6
iZlato® cena: 79 € CS9RI1948A

Zásnubný prsteň Diane 2

Zásnubný prsteň Diane 2
iZlato® cena: 89 € CS9RI1948

Zásnubný prsteň Grace 3

Zásnubný prsteň Grace 3
iZlato® cena: 89 € CS9RI1932A

Zlatý dámsky prsteň

Zlatý dámsky prsteň
iZlato® cena: 89 € CS9RI1915BA

Zásnubný prsteň Diane 4

Zásnubný prsteň Diane 4
iZlato® cena: 99 € CS9RI1915A

Dámsky prsteň so zirkónom

Dámsky prsteň so zirkónom
iZlato® cena: 99 € CS9RI1915C

Zásnubný prsteň Grace 2

Zásnubný prsteň Grace 2
iZlato® cena: 99 € CS9RI1928A

Zásnubný prsteň Ruby 2

Zásnubný prsteň Ruby 2
iZlato® cena: 99 € CS9RI1424A

Zlatý zásnubný Princess 16

Zlatý zásnubný Princess 16
iZlato® cena: 99 € CSRI2053A

Zásnubný prsteň Grace 4

Zásnubný prsteň Grace 4
iZlato® cena: 109 € CS9RI1954A

Zásnubný prsteň Diane 5

Zásnubný prsteň Diane 5
iZlato® cena: 109 € CS9RI1503A

Zásnubný prsteň Ruby 3

Zásnubný prsteň Ruby 3
iZlato® cena: 109 € CS9RI1937A

Zásnubný prsteň Elise 7

Zásnubný prsteň Elise 7
iZlato® cena: 109 € CS9RI1490A

Zlatý zásnubný prsteň Crowd

Zlatý zásnubný prsteň Crowd
iZlato® cena: 119 € CSRI828A

Zásnubný prsteň Grace 6

Zásnubný prsteň Grace 6
iZlato® cena: 119 € CS9RI1958A

Zásnubný prsteň Grace 5

Zásnubný prsteň Grace 5
iZlato® cena: 119 € CS9RI1957A

Zlatý zásnubný prsteň Carmen 2

Zlatý zásnubný prsteň Carmen 2
iZlato® cena: 129 € CSRI1163AA

Zásnubný prsteň Grace 7

Zásnubný prsteň Grace 7
iZlato® cena: 129 € CS9RI1960A

Zásnubný prsteň Ruby 4

Zásnubný prsteň Ruby 4
iZlato® cena: 139 € CS9RI1444A

Dámsky prsteň so zirkónmi

Dámsky prsteň so zirkónmi
iZlato® cena: 139 € CS9RI1515A

Zásnubný prsteň Grace 1

Zásnubný prsteň Grace 1
iZlato® cena: 139 € CS9RI1448A

Zásnubný prsteň Elise 9

Zásnubný prsteň Elise 9
iZlato® cena: 159 € CS9RI1505A

Strana 1/9

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Aký zásnubný prsteň jej dokáže Vašu lásku?

Výhodný nákup zásnubných prsteňov u nás.

Pri výbere prsteňa Vám ako správni predajcovia poradíme. Pozorne čítajte a vyberiete si správny zásnubný prsteň.

Ako iste vieme, každý kto plánuje nákup zásnubného prsteňa vie, že je to dôležitý šperk, ktorý sa nekupuje každý deň.

Zásnubný prsteň biele zlato a diamantyKaždý kto sa chystá na kúpu zásnubného prsteňa by si mal vopred stanoviť hranicu a zodpovedať sám na dané otázky.

 1. Koľko investovať?
  To je pre niektorých jednoduchá otázka. Plat a Vaša  peňaženka Vám hneď dokáže dať odpoveď.

 2. Stačí jednoduchý alebo prsteň s kameňom, diamantom?
  Pri tejto otázke mnoho chlapov pochopí, že si nemôžu dovoliť prsteň s diamantom, ktorý bude mať extrémnu hodnotu. Mnoho chlapov začne uvažovať. Nakoniec dospejú k alternatívam, že uprednostnia kúpu bižutérie s nádejou, že si to ich milujúca nastavajúca nevšimne. Niektorých chlapov dokonca napadnú možnosti s kúpou cez bazár. Veď nakoniec aj tak dospejú k záveru, že láska nie je predsa o peniazoch. Veď ak ma naozaj ľúbi určite jej to prekážať nebude. Niekoho možno napadne aby si prsteň vyrobil sám. Takéto darovanie bolo vzácnym okamihom pre starých Egypťanov, ale nemýľte si to milí páni so súčasnou dobou. Môže nastať aj situácia, keď si Vaša milá uvedomí, že takého „držgroša“ nechce a láska Vám ujde pomedzi prsty. Ak ju naozaj ľúbite tak iné alternatívy ako jej kúpiť bižutériu a časom na to príde, lebo sa viditeľne zošúcha nie sú práve správnym riešením.

Dbajte hlavne na to, že je Vašim šťastím. A zásnubný prsteň sa kupuje raz za život, prečo by ste práve vtedy mali šetriť? Dnes už máte naozaj na výber z veľkého množstva alternatív, ktoré ženu naozaj potešia.

Najväčšie internetové zlatníctvo je toho príkladom. Ponúkame na výber našim zákazníkom najväčšiu ponuku akú ste kedy videli.

Nechcite zažiť situáciu, kde sa bude chváliť rodine týmto prsteňom a príde do fázy keď Váš lacný alternatívny plán vyjde na povrch. Takéto prstene majú aj svoj názov, ktorý je šiatrový prsteň. Predstavte si situáciu, že zarezervujete pre Vás dvoch luxusnú reštauráciu. Vrazíte do tohto plánu nekonečne veľa peňazí. Neskôr ju požiadate o ruku a ona časom zistí, že takýto prsteň Vás vyšiel za smiešnu sumu. Určite ju to zamrzí a pred jej priateľkami ostane tou naivkou, ktorá Vám verila. Radšej ju zoberte na miesto kde ste sa prvýkrát pobozkali, objali a tam jej darujte prsteň, ktorý už stojí za povšimnutie. Čaro okamihu v takejto situácii nikdy nevyprchá. Ak sa bude chváliť medzi jej priateľkami a samozrejme nezabudne povedať, takéto rozprávkové požiadanie o ruku všetky jej kamarátky budú závidieť. Ak ešte ukáže svoj prsteň, tak nejedná jej bude závidieť takého romantika akým ste Vy. Čo poviete, nie je to pre Vás lepšia alternatíva?

Zásnubný prsteň s drahokamomAk sa chce dokážete aj ušetriť. Pre lásku sa treba obetovať ona Vám to vráti. Veď to bude Vaša polovička, na ktorú sa budete môcť spoľahnúť v dobrom aj zlom. Bude vychovávať Vaše deti a variť Vám obed. Budete zdieľať spoločné radosti a starosti. Zaslúži si určite viac. Nie nejaký lacný plán kde nakoniec vydedukuje záver „on si ma nezaslúži“.

Každopádne aj po prečítaní našich rád všetko ostáva vo Vašich rukách. Vy jediný viete, čo si môžete dovoliť a je len na Vás koľko preto chcete spraviť a obetovať. Pamätajte, že Vás spojila láska. Láska Vás oboch bude sprevádzať počas Vášho spoločného života. Ak jej naozaj chcete dopriať a darovať najviac, darujte jej lásku a obetu. Ak ho budete vyberať srdcom a nie špekuláciami určite jej vyberiete taký aký si zaslúži.

Zásnubný prsteň s diamantom!

Kto aspoň raz v živote držal diamant určite pocítil jeho krásu a pôvab. Žiadna napodobenina, alebo iná alternatíva sa mu nevyrovná. Čistota, lesk a pôvab na jej ruke jej zaručí Vašu pravú lásku. Tento výber zásnubného prsteňa má mnoho výhod. Najhlavnejšou je, že ním nikdy nesklamete Vašu polovičku. Dokážete jej, že ste ochotný obetovať všetko, lebo si to zaslúži.

Ďalším prekvapením je jeho cena. Skôr ako sa rozhodnete pre rôzne lacné alternatívy zásnubného prsteňa uistite sa koľko stojí cena prsteňa s diamantom. Prídete na to, že aj keď je vo vete zásnubný prsteň s diamantom, nemusíte sa obávať vysokej ceny. Nájdete také, ktoré Vás naozaj prekvapia. V porovnaní s napodobeninou nejakého iného prsteňa zistíte, že netreba roky šetriť a krásny skvost môže patriť Vašej milovanej.

Aký kameň uprednostniť?

Zlatý zásnubný prsteň - kombinované zlatoAko sa povie „ v jednoduchosti je krása.“ Aj tu platí radšej jeden väčší ako veľa menších. Ak sa rozhodnete pre diamant určite ste sa rozhodli správne. Takéto skvosty nikdy nezhoria, nemôžu sa rozbiť a dokonca sa ani nepoškriabu. Ich lesk, krása a pôvab ostanú večné, presne ako Vaša láska. Takýto šperk sa môže dediť z generácie na generáciu. Je zrejme, že týmto spôsobom jeho hodnota ešte rastie a je väčšou vzácnosťou pre všetky Vaše generácie.

Diamant a jeho výbrus: Ak ide o jeho výbrus je známy tým, že je to najdokonalejší tvar. Veľkosť a druh závisí od Vášho výberu. Cena je samozrejme tiež závislá od veľkosti kameňa a tvaru. Ak máte pochybnosti poraďte sa s odborníkom, ktorý sa v tomto smere pohybuje. Informuje Vás a poradí Vám vybrať ten najlepší, ktorý je hodný Vašich životov.

Ako sa uistiť, že nakupujete bezpečne?

Ak sa rozhodnete nakupovať takýto skvost, ktorý Vás stojí nemalé peniaze, zistíte si, či má obchod certifikát pravosti. Aj tu platí, že internetové obchody majú výhodnejšie ceny ako v kamenných obchodoch. Je to hlavne preto, že nemusia platiť zbytočné priestory za prenájom, majú menej zamestnancov atď. Je mnoho dôvodov, preto si môžu internetové obchody dovoliť nižšie ceny. Viac výhod, väčší sortiment a ak sledujete internetovú stránku môžete natrafiť na naozaj výhodnú cenu prsteňa.

Už sa nemusíte znervózňovať na dlhý rad v kamennej predajni. Stačí Vám internet a chvíľa Vášho času. V kamenných predajniach nikdy neuvidíte všetky možnosti, ale prehľadné internetové stránky Vám ponúkajú vidieť celý sortiment. Ak netrafíte veľkosť prsteňa, alebo si na poslednú chvíľu rozmyslíte a budete chcieť vymeniť prsteň nemusíte si búchať hlavu o stenu. Aj v našom internetovom zlatníctve Vám ponúkame túto možnosť výmeny, alebo vrátenia. Ak máte nejakú špeciálnu požiadavku stačí nám ju napísať a my Vám vyhovieme. Stačí nechať všetko na nás a dôverovať nám. Nielen Vaša polovička, ale aj Vy budete spokojný.

Ak si prezerám e-shop čo si mám všímať?

Na internete žiaľ v súčasnosti nájdete mnoho e-shopov vytvorených tkz. na čierno. Dnes už nie je problém vytvoriť si stránku a nahádzať si rôzne obrázky z internetu. Ak je možnosť platby dopredu, môže sa stať, že Váš prsteň a iný sortiment nikdy neuvidíte. Vaše peniaze Vám už nikto nevráti. Vždy si overte recenzie zákazníkov a facebook stránky. Môžete si všimnúť správanie sa a ochotu ku zákazníkom. Všimnite si hlavne kontakt a e-mailovu komunikáciu. Ako rýchlo odpíšu alebo dvihnú telefón. Ako zákazník si môžete vyžiadať aj osobný odber. Ak majú naozaj heslo: „Náš zákazník, náš pán“ Vaše požiadavky Vám prispôsobia. To isté platí aj u nás. Všetko nájdete na našej stránke. Neustále sa zdokonaľujeme len kvôli spokojnosti našich zákazníkov, ktorí nás ženú vpred. Dnes si už môžete vyhľadať názory zákazníkov na internete, kdekoľvek a náš e-shop je každým dňom čoraz viac obľúbenejší.

Vlastníme certifikáty na základe platných zákonov

smernice Európskeho parlamentu,

 • občianskeho zákonníka,
 • smernice Rady pre elektronický obchod,
 • zákona na ochranu spotrebiteľa,
 • certifikačných pravidiel v krajinách EÚ,
 • zákone o elektronickom obchode.

 

*Uplatňovanie certifikačných pravidiel je predmetom pravidelnej kontroly v certifikovaných obchodoch.

Ešte jedna rada pre Vás:

Ak rozmýšľate, že požiadate Vašu polovičku o ruku nenechávajte to celkom na spontánnosť. Je to deň, ktorý sa stane Vašou spomienkou po celý život. Ak sa už naozaj rozhodnete pre tento krok zožeňte si ho skôr ako neskôr.

Správne rozhodnutie a plány do budúcna si vyžadujú stanovený cieľ. Je dobre ak ho plánujete včas. Nemusíte sa obávať zbytočných stresov. Ak máte presnú predstavu a chcete prsteň vyhotoviť na mieru vyžaduje si to určitý čas. Ak si do detailov naplánujete Váš zásnubný deň Vaše predstavy sa určite podaria.

Diamantový alebo obyčajný zásnubný prsteň?

Aký prsteň kúpiť Vašej vyvolenej je otázka skoro každého rozumného muža, ktorý úprimné ľúbi. Spečatenie lásky začína oficiálne zásnubným prsteňom. V súčasnosti sa cena týchto prsteňov pohybuje rôzne. Samozrejme, že každý dnes nakupuje ako mu financie dovoľujú. Prevedieme Vás možnosťami, z ktorých si môžete vybrať a neľutovať jeho kúpu.

V našej ponuke nájdete:

 1. Diamantové zásnubné prstene s briliantom

 2. Zásnubné prstene z bieleho zlata

 3. Zlaté zásnubné prstene – kombinované zlato

 4. Zlaté zásnubné prstene s drahokamami

 5. Zlaté zásnubné prstene zo žltého zlata

 6. Zásnubné prstene Swarovskí

 7. Strieborné zásnubné prstene

Každý muž, ktorý premýšľa dopredu, alebo je vo vzťahu už dlhšiu dobu sa zamyslí čo ďalej. Vo svojom dedukovaní dospeje k štádiu prečo kupovať drahý zásnubný prsteň, keď financie sa dajú investovať aj inde. Ženy majú iné zmýšľanie. Na základe výberu a vkusu partnera sa dokážu presvedčiť aj o partnerovej láske. To neznamená, že jej musíte kúpiť ten najdrahší prsteň na svete. Tu ide skôr o to, že ani takýto výber nenechávajte na rýchly výber, ale pozorne si naštudujte z akých alternatív môžete vyberať.

Zásnubné prstene zadarmo

Neverili by ste, že niektorých mužov napadne vyrobiť prsteň z trávy alebo drôtu. Verte alebo nie, ale takýmto nápadom by ste určite v dnešnej dobe neobstáli.

Ak by ste vážne uvažovali nad takouto možnosťou myslím, že skôr by ste sa s pozitívnou reakciou od Vašej vyvolenej nestretli. Mohlo by to vyznieť ako žart z Vašej strany a narušiť Vám to vzťah. Ale ak si aj tak trúfate tak držíme palce. Vy sami viete čo si Vaša partnerka zaslúži.

Ak jej darujete prsteň, musíte vidieť v jej očiach iskru a nadšenie, vtedy zistíte, že výber prsteňa je naozaj správny. Venujte jej čas, našetríte si naň aj dlhšiu dobu. Takéto situácie sa zapíšu do sŕdc Vás oboch. Neskôr sa stanú výnimočnou historkou pre Vašu rodinu, jej kamarátky a Vaše ratolesti. Nechcete sa predsa pred nimi ukázať ako držgroš, alebo ako chlap, ktorý takúto jedinečnú chvíľu premení na trápny žart.

Šiatrové zásnubné prstene

Ak sa milí páni rozhodnete pre lacnú alternatívu, počítajte s tým, že Vaša milovaná polovička Vám Vaše tajomstvo odhalí. Ženy patria k veľmi inteligentným a inštinktívnym stvoreniam. Každú Vašu lož Vám časom odhalia. Voľte radšej alternatívu, ktorá Vám zaručí chvíľu kedy si bude vážiť, že si našla polovičku, ktorá v takýchto vzácnych okamihoch nešetrí ani láskou, ani peniazmi. Dokážte jej, že je Vaša najvzácnejšia polovička, ktorej splníte každý tajný sen, ktorý má každá vysnívaný už od detstva.

Snubné a zásnubné diamantové prstene pre Vás!

Najkrajším darom ženy je diamant. Už len to slovo v nej vzbudzuje túžbu a nadšenie. Solitér, je to názov pre diamantové prstene. V našom internetovom zlatníctve predávame len certifikované zásnubné prstene. S diamantom bude Vaša polovička pôvabná, tajuplná a zmyselná.

Výhody nášho zlatníctva pre Vás:

 • zlaté šperky v rámci SR zasielame zadarmo
 • lacnejšie ceny ako v klenotníctve
 • cena je konečná, žiadne príplatky pri nákupe navyše
 • šperky z celého sveta
 • najväčšia ponuka sortimentu na Slovensku
 • rýchle dodanie k Vám domov
 • plníme Vaše individuálne požiadavky

Budeme radi ak bude izlato.sk súčasťou Vašich životov. Napĺňa nás ak budeme s Vami v týchto výnimočných životných okamihov. Celú našu ponuku nájdete tu. Vážime si každého jedného zákazníka a ďakujeme, že ste s nami.

Ako správne určiť velkosť prsteňa?

Fotogaléria

Zlatý zásnubný prsteň s diamantmi Amore Prsteň s diamantom kolekcia Always BIG Zásnubný prsteň Diamond Illusion Luxusný zásnubný prsteň s diamantmi 1,100 ct Ardiente Zlatý zásnubný prsteň s diamantmi Zásnubný prsteň Crown s briliantom Zlatý zásnubný prsteň Zlatý zásnubný prsteň s diamantom Zlatý zásnubný prsteň Amazing Love Zásnubný prsteň Diamond line Zásnubný prsteň s diamantom Power Of Love Zlatý zásnubný prsteň s diamantom Luxusný prsteň s modrými diamantmi Blue Lagoon Topásový prsteň s diamantmi Brea gold Diamantový zásnubný prsteň s topásom. Zásnubný prsteň s topásom a diamantmi Zásnubný prsteň s diamantmi Infinity Luxusný diamantový prsteň Blue Diamond Diamantový zásnubný prsteň so zafírom Zásnubný diamantový prsteň ROUND Zásnubný prsteň s diamantom Promise Diamantový prsteň s diamantmi Luxusny zásnubny prsteň s diamantmi Diamantový prsteň kvetina z bieleho zlata Diamantový zásnubný prsteň so zafírom Zásnubný prsteň s diamantom Promise Zásnubný prsteň s trom diamantmi Zásnubný prsteň s dimantmi

Zlato

Gravírovanie

Farba zlata

Vyberte si kameň

Určenie

Cena šperku

Ďalšie možnosti


Platobné metódy


Doprava zdarma

Do štátov EU a EEC

Doručenie do Belgicka Doručenie do Dánska Doručenie do Fínska Doručenie do Francúzska Doručenie do Holandska Doručenie do Írska Doručenie do Luxemburska Doručenie do Nórska Doručenie do Portugalska Doručenie do Rumunska Doručenie do Španielska Doručenie do Švajčiarska Doručenie do Švédska Doručenie do Talianska Doručenie do Veľkej Británie
Bezstarostná výmena šperkov až 30 dní

Medzi najobľúbenejšie zlatníctvo na internete patrí iZlato.sk. Dá sa povedať, že sa stalo lídrom v online predaji zlatých šperkov u nás aj v Českej republike. Ponúkame vám úplne kompletný sortiment zlatých šperkov z perál a drahokamov, stovky vzorov zásnubných prsteňov s diamantmi, zirkónmi aj so Swarovského kryštálmi. Môžeme vám zaručiť, že máme najširší sortiment svadobných obrúčok, náušníc, príveskov, prsteňov, retiazok, náramkov. Naše ceny sú výhodné v porovnaní s ostatnými zlatníctvami a to nielen na internete.

Sme si vedomí, že nákup šperkov by mal byť pre vás v prvom rade radosť. Preto nás teší, že sme to pre vás dokázali aj z pohodlia vášho domova. U nás nájdete maximálny komfort. Je zabezpečený hlavne inšpiráciou, ktorú hľadáme v dotazoch od vás, našich zákazníkov. Celý systém nákupu šperkov upravujeme podľa vašich nápadov a typov. Nie je podstatné, či si teraz kúpite zlatý šperk cez náš e-shop, alebo zavoláte a urobíte objednávku telefonicky na bezplatnej linke 0800 300 575.

Všetko prebehne tak ako ste vždy boli zvyknutí. Ostáva na vás si už len vybrať zo širokého sortimentu, vložiť šperk do košíka a objednať. Sami uvidíte, že všetko ostatné je už v našej kompetencii a profesionalite. Presvedčite sa a budete milo prekvapení z najširšieho sortimentu a prijateľných cien pre všetkých. Taktiež sa sami presvedčíte, že sa dá nakupovať pohodlne a bezpečne aj takto. Na záver by sme ešte chceli poznamenať, že všetky naše zlaté a strieborné šperky nájdete u nás za naozaj prijateľné ceny a nestratíte ani svoj drahocenný čas.

Pôsobíme online na celom Slovensku hlavne v týchto mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Prešov, Košice, Zvolen, Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno, Šahy, Dolný Kubín, Bardejov, Piešťany, Trenčín, Poprad, Stará Ľubovňa, Levoča, Levice, Rožňava, Spišská Nová Ves, Čadca, Modra, Senica, Bernolákovo, Michalovce, Trebišov, Humenné, Zlaté Moravce, Púchov, Dubnica nad Váhom, Myjava, Sabinov, Svit, Kežmarok, Námestovo, Šamorín, Veľký Meder, Kollárovo, Šurany, Detva, Sereď, Galanta, Senec, Hlohovec, Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Martin, Vrútky, Snina, Ružomberok, Tornaľa, Veľký Krtíš...

Gemological Institute of America - GIA International Gemological Institute - IGI HRD Antwerp - HRD European Gemological Laboratories - EGL
Izlato.sk - Overený obchod pricemania.sk

Izlato.sk - Overený obchod heureka.sk

SEAC Bezpečný nákup Puncový úrad Sphere card
Novinky emailom