Model: IZ676

kravatová spona matovaná

€190,36
U Vás 2.11.2016

Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato 14K, Rýdzosť: 14 karátov, 585/1000, Určenie: pre mužov, Váha šperku: 2.91 gramov, Farba zlata: Žlté zlato, Dĺžka: spony60 mm, Šírka: spony 4 mm, Stav: Zvyčajne dodané: do 1 pracovného dňa,

Veľmi moderná a exkluzívna celozlatá kravatová spona je vyrobená zo 14 karátového žltého zlata. Spona je výbornou kombináciou technologických úprav zlata akými sú priečne matovanie a vysoké leštenie. Sponu decentne zdobia dva prúžky lesklého zlata na matovanom podklade. Dĺžka spony je 60 mm a jej šírka je 4 mm. Očko na uchytenie o gombík je prichytené ručne pilovanou retiazkou zo žltého zlata. Odporúčame ako elegantný, praktický a nadčasový darček k mnohým príležitostiam. Spony výrazne dopĺňajú estetickú funkciu kravaty napríklad pri spoločenských akciách či obchodných rokovaniach. Jedine u nás 100% garancia najnižšej ceny priamo od výrobcu firmy iZlato factory.

Otázky k produktu

K tomuto šperku ešte nikto nepoložil otázku. Buďte prvý.
Ak máte problém s odoslaním objednávky alebo nechcete vyplňovať formulár, zavolajte na našu bezplatnú linku na 0800 300 575. Všetko vyplníme za vás. Urobte si teda objednávku cez telefón!

Pri objednávke cez telefón od vás budeme potrebovať tieto informácie:

 1. Kód modelu (nachádza sa vedľa fotografie šperku v pravo)
 2. Kompletná adresa doručenia, na ktorú šperk príde.
 3. Telefónne číslo, na ktorý sa vám kuriér dovolá pri doručovaní, a na ktorý tiež príde potvrdzujúca SMS správa.
 4. Spôsob dopravy, ktorý vám vyhovuje, je v rámci územia SR zadarmo (Poštou alebo kuriérom DPD / UPS)
 5. Spôsob úhrady cez telefón je možný len týmito dvoma spôsobmi:
  • Prevodom
  • Dobierka
  • (pri online objednávke existuje, samozrejme, aj možnosť platiť kartou, online bankingom cez TrustPay, a cez PayPal)
 6. E-mailová adresa, na ktorú bude zaslané potvrdenie prijatia a odoslania objednávky. (bude potreba ju vyhláskovať kvôli správnosti)