Model: IZ676

kravatová spona matovaná


Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato 14K, Rýdzosť: 14 karátov, 585/1000, Určenie: pre mužov, Váha šperku: 2.91 gramov, Farba zlata: Žlté zlato, Dĺžka: spony60 mm, Šírka: spony 4 mm, Stav: Prepáčte šperk momentálne nie je skladom,

Veľmi moderná a exkluzívna celozlatá kravatová spona je vyrobená zo 14 karátového žltého zlata. Spona je výbornou kombináciou technologických úprav zlata akými sú priečne matovanie a vysoké leštenie. Sponu decentne zdobia dva prúžky lesklého zlata na matovanom podklade. Dĺžka spony je 60 mm a jej šírka je 4 mm. Očko na uchytenie o gombík je prichytené ručne pilovanou retiazkou zo žltého zlata. Odporúčame ako elegantný, praktický a nadčasový darček k mnohým príležitostiam. Spony výrazne dopĺňajú estetickú funkciu kravaty napríklad pri spoločenských akciách či obchodných rokovaniach. Jedine u nás 100% garancia najnižšej ceny priamo od výrobcu firmy iZlato factory.

Otázky k produktu

K tomuto šperku ešte nikto nepoložil otázku. Buďte prvý.
Ak máte problém s odoslaním objednávky alebo nechcete vyplňovať formulár, zavolajte na našu bezplatnú linku na 0800 300 575. Všetko vyplníme za vás. Urobte si teda objednávku cez telefón!

Pri objednávke cez telefón od vás budeme potrebovať tieto informácie:

 1. Kód modelu ( nachádza sa vedľa fotografie šperku v pravo)
 2. Kompletná adresa doručenia kam príde šperk.
 3. Číslo telefónu kam bude kurier volať pri doručovaní a kam príde tiež potvrdzujúca SMS správa.
 4. Spôsob dopravy, ktorý Vám vyhovuje ( Poštou alebo kurierom DPD / UPS)
 5. Spôsob balenia jednoduché ochranné SIMPLE,(ktoré je zadarmo) alebo (za poplatok) darčekové balenie LUXUS.
 6. Spôsob úhrady pri telefonickej objednávke je možný len týmito dvomi spôsobmi:
  • Prevodom
  • Dobierka
  • (pri on-line objednávke je samozrejme možné platiť aj kartou, online banking by trustpay a cez paypal)
 7. Emailová adresa, na ktorú bude poslané potvrdenie prijatia a odoslania objednávky. (treba ju vyhláskovať kôli správnosti)

Potom operátorka vytvorí túto objednávku v našom systéme a Vám príde potvrdzujúci mail ak ste ho zadali. Ak nie príde Vám len SMS správa.